هرگز سراغ این مواد غذایی نروید/ با تخم کتان وزن کم کنید و به سرعت چربی بسوزانید/ غذایی محبوب برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش/ به این دلایل چشمانتان را نمالید تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی/ بسته‌های ضدتحریم بازبینی شد واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +عکس آقای آخوندی؛ اگر توان مدیریت بازار مسکن را ندارید کار را به اهلش بسپارید/ دلال های هزار میلیاردی مسکن را شناسایی کنید پولدار‌های پرمصرف به تولیدکنندگان ضرر می‌رسانند جهانگیری به عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اول به فساد برادرش بپردازد/ با هم وعده کرده اند تا پرونده اطرافیانشان را جمع و جور کنند/ ستاد مبارزه نیست؛ ستاد مفاسد است ترین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اکوسیستم تابستانی تالاب انزلی/ تصاویر فروش نفت و میعانات گازی در رینگ بین الملل بورس منتظر تصمیم زنگنه خاطره‌بازی با عروسک‌های سینما
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱
کد خبر: 39463
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی مطرح کرد

تداوم ناپایداری‌های جوی در استان مرکزی/کاهش بین 3 تا 5 درجه هوا از صبح فردا

مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی و ماهوره ای حاکی از تداوم و تشدید ناپایداری‌ها طی 24 ساعت آینده در استان مرکزی است.

مرتضی ذوالفقاری، مدیرکل هواشناسی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به وضعیت جوی استان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی و ماهوره ای حاکی از تداوم و تشدید ناپایداری‌ها طی 24 ساعت آینده در استان مرکزی است.

وی افزود: ناپایداری‌ها به صورت رگبار و رعدوبرق بوده و در ساعات بعدازظهر روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تداوم خواهد داشت. باتوجه به بارش‌ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در برخی از مناطق استان پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان مرکزی تصریح کرد: همچنین به دلیل ریزش هوای سرد از عرض های شمالی به کشور، دمای هوا در مناطق شمالی و با شدت کمتری در مناطق مرکزی کشور کاهش خواهد داشت بنابراین بارش ها در برخی از مناطق سردسیر و ارتفاعات استان به صورت بارش برف خواهد بود.  

ذوالفقاری با اشاره به اینکه صبح فردا دمای هوا در استان مرکزی به طور میانگین بین 3 تا 5 درجه کاهش خواهد یافت، بیان کرد: در برخی از نقاط به ویژه مناطق شمال استان دما به زیر صفر درجه خواهد رسید.

وی ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته بیشترین بارش ها به میزان 30.3 میلیمتر مربوط به غرق آباد و کمترین میزان بارش با چهار دهم میلیمتر مربوط به خمین بوده است. همچنین از نظر دمایی «غرق آباد» با دمای سه درجه بالای صفر و خمین با دمای 18.2 درجه بالای صفر به ترتیب به عنوان سردترین و گرم‌ترین شهر استان مرکزی بوده اند.

 مدیرکل هواشناسی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دما در استان توصیه می شود کشاورزان اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند.


انتهای پیام/م

captcha