كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
کد خبر: 39455
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
طی سال گذشته؛

مراکز نیکوکاری بیش از 100 میلیارد ریال به نیازمندان استان مرکزی کمک کردند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال گذشته 100 میلیارد و 350 میلیون ریال بوده است که این میزان به نسبت سال 95 رشد 100 درصدی داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ رمضانعلی جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی از افزایش 100 درصدی عملکرد مراکز نیکوکاری این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال گذشته 100 میلیارد و 350 میلیون ریال بوده است که این میزان به نسبت سال 95 رشد 100 درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه سال 94 خیرین استان مبلغ 41 میلیارد و 900 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی به نیازمدان داشتند، گفت: سال گذشته نیز از کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مراکز نیکوکاری 12 میلیارد و 459میلیون و 990 هزار ریال به‌صورت نقدی و 76 میلیارد و 986 میلیون و 340 هزار ریال به‌صورت غیر نقدی بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: شناسایی فقرا و خیران و برقراری ارتباط بین این دو گروه اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است، که عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال 96 بیانگر این است که این مراکز از مقبولیت و اعتماد مردمی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: مؤسسات خیریه به‌صورت کاملاً مردمی فعالیت می‌کنند و کمیته امداد تنها وظیفه ایجاد سیستم هدایت، نظارت و پشتیبانی مراکز را در صورت لزوم بر عهده دارد.

انتهای پیام/

captcha