هرگز سراغ این مواد غذایی نروید/ با تخم کتان وزن کم کنید و به سرعت چربی بسوزانید/ غذایی محبوب برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش/ به این دلایل چشمانتان را نمالید تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی/ بسته‌های ضدتحریم بازبینی شد واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +عکس آقای آخوندی؛ اگر توان مدیریت بازار مسکن را ندارید کار را به اهلش بسپارید/ دلال های هزار میلیاردی مسکن را شناسایی کنید پولدار‌های پرمصرف به تولیدکنندگان ضرر می‌رسانند جهانگیری به عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اول به فساد برادرش بپردازد/ با هم وعده کرده اند تا پرونده اطرافیانشان را جمع و جور کنند/ ستاد مبارزه نیست؛ ستاد مفاسد است ترین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اکوسیستم تابستانی تالاب انزلی/ تصاویر فروش نفت و میعانات گازی در رینگ بین الملل بورس منتظر تصمیم زنگنه خاطره‌بازی با عروسک‌های سینما
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۲
کد خبر: 39455
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
طی سال گذشته؛

مراکز نیکوکاری بیش از 100 میلیارد ریال به نیازمندان استان مرکزی کمک کردند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال گذشته 100 میلیارد و 350 میلیون ریال بوده است که این میزان به نسبت سال 95 رشد 100 درصدی داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ رمضانعلی جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی از افزایش 100 درصدی عملکرد مراکز نیکوکاری این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال گذشته 100 میلیارد و 350 میلیون ریال بوده است که این میزان به نسبت سال 95 رشد 100 درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه سال 94 خیرین استان مبلغ 41 میلیارد و 900 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی به نیازمدان داشتند، گفت: سال گذشته نیز از کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مراکز نیکوکاری 12 میلیارد و 459میلیون و 990 هزار ریال به‌صورت نقدی و 76 میلیارد و 986 میلیون و 340 هزار ریال به‌صورت غیر نقدی بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: شناسایی فقرا و خیران و برقراری ارتباط بین این دو گروه اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است، که عملکرد مراکز نیکوکاری استان در سال 96 بیانگر این است که این مراکز از مقبولیت و اعتماد مردمی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: مؤسسات خیریه به‌صورت کاملاً مردمی فعالیت می‌کنند و کمیته امداد تنها وظیفه ایجاد سیستم هدایت، نظارت و پشتیبانی مراکز را در صورت لزوم بر عهده دارد.

انتهای پیام/

captcha