انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مرداد/ جذب ۴۰ هزار نفر نخستین دوره سواد رسانه ویژه دختران برگزار می شود افزایش قیمت نان در استان مرکزی از هفته آتی شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد معاون شهردار تفرش متهم به دریافت رشوه است/ پرونده وی در مراحل تحقیق مقدماتی قرار دارد مجمع نمایندگان مرکزی پیگیر مشکلات «هپکو» از وزیر کار و تأمین اجتماعی باشند وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
کد خبر: 38680
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان خبر داد

7 مسجد شهرستان کمیجان؛ ميزبان معتكفین

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کمیجان از آمادگی 7 مسجد برای میزبانی از معتکفین از 11 الی 13 فروردین ماه سال 97 خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بشارتی، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در نوروز ۹۷ گفت: امسال مراسم پرفیض و معنوی اعتکاف در 7 مسجد شهری و روستایی شهرستان کمیجان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ۲ مسجد در کمیجان، 2 مسجد در شهر میلاجرد و 3 مسجد در روستاهای اسفندان، چلبی، خسروبیگ برای برگزاری این مراسم آماده شده‌اند.

این کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان با اشاره به مبالغ دریافتی از معتکفان گفت: بر اساس مصوبات جلسه رابطان از هر معتکف مبلغ ۳۰ هزار تومان دریافت می‌شود که برای تهیه وعده‌های غذایی معتکفان صرف خواهد شد. البته در این زمینه کمک‌های خیرین و مساعدت‌های مردمی هم یاری‌گر مسئولان برگزار کننده است.

 وی به برنامه‌های فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان در این ایام اشاره کرد و افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اعزام سخنران، برگزاری طرح قرآن در زلال اعتکاف، روانخوانی قرائت نماز، دعا و نیایش، بیان احکام اعتکاف و برگزاری اعمال ویژه «ام‌داود» در مساجد برگزار کننده مراسم معنوی اعتکاف برگزار خواهد شد.

بشارتی خاطرنشان کرد: طبق جلسه‌ای که در ستاد نمازجمعه با حمایت امام جمعه کمیجان برای اجرای بهتر این مراسم برگزار شد، مقرر شد همکاری‌های لازم بین تمامی ادارات مربوطه برای برگزاری بهتر این مراسم صورت بگیرد.

انتهای پیام/م

captcha