مانور دستگاه‌های اجرایی خدمات سفر کمیجان برگزار شد/ارائه وای‌ فای رایگان به مسافران نوروزی

صبح امروز همزمان با سراسر کشور، مانور نوروزی دستگاه‌های خدمات‌رسان در کمیجان برگزار شد.
کد خبر: ۳۸۴۵۶ تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان، با حضور مسئولان شهرستان کمیجان مانور نوروزی دستگاه های خدمات رسان صبح امروز در این شهرستان برگزار شد.

در این مانور، خودروهای گشت راهداری، اورژانس ۱۱۵، آمبولانس، آتش نشاني، اداره برق، آب و فاضلاب، راهور، پلیس راه، جمعیت هلال احمر، اسکان مسافران آموزش و پرورش و دامپزشکی رژه رفتند.

دستگاه های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان كميجان از (28اسفند) امکانات خود را برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی مستقر کرده و فعالیت خود را تا ۱۵ فروردین ماه ادامه می دهند.

فرماندار کمیجان:

ارائه وای فای رایگان به مسافرین نوروزی

سیامک سلیمانی، فرماندار کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: هدف از اجرای مانور در سطح شهرستان اعلام آمادگی دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی است.

وی تصریح کرد: مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات گردشگری با مراجعه به کیوسک هایی که در ورودی شهر برپا می شوند اطلاعات لازم را در قالب نقشه، سی دی، کتابچه و بروشور دریافت کنند.

 فرماندار کمیجان از اسکان مسافران نوروزی در مدارس کمیجان و میلاجرد خبر داد و افزود: به منظور رفاه حال مسافران مدرسه ای با تمام امکانات در شهر کمیجان و میلاجرد در نظر گرفته شده که تمامی امکانات رفاهی در آن مکان فراهم شده است.

سلیمانی خاطرنشان کرد: با همکاری مخابرات شهرستان، اپلیکشین منطقه کمیجان و وای فای رایگان در نوروزگاه ها فراهم شده که با این قابلیت امکانات گردشگری و دسترسی به خدمات برای مسافران نوروزی فراهم شده است.

شهردار کمیجان:

آمادگی نیروهای شهرداری برای نوروز

مردای، شهردار کمیجان با اشاره به برنامه نوروزی شهرداری کمیجان گفت: اهمیت زیباسازی شهرها یکی از اصلی ترین مباحثی است که در مدیریت شهری پیوسته مورد توجه قرار می گیرد. حضور شعور تجسمی در طراحی شهری نشان دهنده درک گرداننده های آن شهر است.

وی ادامه داد: ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های کمیجان در صنایع دستی، محصولات کشاورزی و همچنین جاذبه های گردشگری شهرستان است.

شهردار کمیجان با اعلام آمادگی نیروهای شهردای در ایام نوروز، تصریح کرد: ساماندهی ورودی های شهر، گل کاری، رنگ آمیزی جداول، درختکاری میادین سطح شهر و پارک ها، نورپردازی خیابان ها، نقاشی روی دیوار، ترمیم و لکه گیری آسفالت سطح معابر شهر و... از جمله اقدامات شهرداری کمیجان در این راستا است.

مرادی خاطرنشان کرد: ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های کمیجان در صنایع دستی، محصولات کشاورزی و همچنین جاذبه های گردشگری شهرستان است.

مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کمیجان:

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب نوروزگاه

نیکنام، مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کمیجان در این زمینه به خبرنگار ما گفت: در شهرستان کمیجان و شهر میلاجرد و روستاهای گردشگری برنامه متنوع فرهنگی و هنری در قالب نوروزگاه برای معرفی منطقه گردشگری پیش‌بینی و اجرایی می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: بروشور و نقشه‌های گردشگری جدید برای معرفی جاذبه‌های شهرستان کمیجان در نظر گرفته شده تا در ایام نوروز در اختیار مسافران نوروزی قرار گیرد.

مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کمیجان تصریح کرد: استقبال از مهمانان نوروزی در برنامه کاری شهرستان است که با در اختیار گذاشتن اقلام فرهنگی و پکیج نوروزی در قالب بروشور و نقشه راهنما و نصب بنر صورت می گیرد.

وی افزود: در حال حاضر اقداماتی در جهت آماده سازی مکان های گردشگری شهرستان و تجهیزات مورد نیاز در این اماکن در دستور کار قرار گرفته است.

 انتهای پیام/م