تهران 7 سال بدون مازوت؛ اراک هر سال بیشتر از پارسال! نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
کد خبر: 38400
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰

راهیابی هنرجویان کمیجانی به مرحله کشوری «مسابقات علمی-کاربردی»

سه نفر از هنرجویان شهرستان کمیجان به مرحله کشوری شانزدهمین دوره «مسابقات علمی-کاربردی» هنرستان های کشور راه یافتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان؛ سه نفر از هنرجویان هنرستان های شهرستان کمیجان با کسب رتبه برتر استانی، به مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات «علمی-کاربردی هنرستان های کاردانش» راه یافتند.

ابوالفضل پاریاب معاون آموزشی آموزش و پرورش کمیجان با اعلام این خبر افزود: در شانزدهمین دوره «مسابقات علمی-کاربردی» هنرستان های کارودانش کشور که در 16 اسفندماه اسمال به میزبانی اراک برگزار شد، دانش آموزان «حمیدرضا و محمد یاسبلاغی» در رشته «تاسیسات حرارتی و برودتی» از هنرستان «شهید دستغیب» اسفندان و «فاطمه رسولی» در رشته «مدیریت وبرنامه ریزی خانواده» از هنرستان «ساعی» کمیجان با کسب رتبه برتر استانی، به مسابقات مرحله کشوری راه پیدا کردند.

انتهای پیام/م

captcha
آخرین اخبار