کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ بیانیه نمایندگان مجلس یازدهم/ پنج خصوصیتی که ضامن موفقیت مجلس یازدهم خواهد بود ادعای عجیب مقام رده بالای فدراسیون فوتبال/ فیفا فقط ۲ ایراد به اساسنامه گرفته است در خانه ملت کار کنید؛ در خانه خودتان قرآن بخوانید!/ حجاریان: بنا بود عده‌ای از فرماندهان سپاه مجازات شوند اندیشه امام خمینی موازنه قدرت در عرصه جهانی را تغییر داد 5 میلیون نفر در صف قرعه‌کشی خودرو/ نیمی از متقاضیان خریدار پارس TU5 ترامپ برای پیروزی در انتخابات تروریسم‌نژادی را ترویج کرد/ وضعیت فعلی در آمریکا نتیجه تفکر داروینیسم است نحوه دریافت و اجرای سفارش فروش مشمولین سهام عدالت ابلاغ شد کت و شلوارهایی که به خاطر پرو رایگان چند میلیون گران تر فروخته می‌شوند/ تکرار تجربه ناموفق سایت 5040 در سایت یقه آخرین وضعیت تجارت خارجی کشور/ رشد ۶۰درصدی صادرات و واردات نسبت به فروردین
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
کد خبر: 38328
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
طی حکمی از سوی استاندار مرکزی؛

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان منصوب شد

استاندار استان مرکزی در حکمی (محمدرضا یوسفی) را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  پیام دلیجان: استاندار استان مرکزی در حکمی (محمدرضا یوسفی) را با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان منصوب کرد .

محمدرضا یوسفی، با دارا بودن کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از نخبگان سیاسی اجتماعی شهرستان دلیجان، سالیان سال در سمت های مختلف سیاسی در شهرهای تفرش، اراک و استانداری مشغول بکار بوده و از چهره های محبوب شهرستان دلیجان و استان محسوب می شود.

یوسفی بخشدار مرکزی دلیجان و معاونت فرمانداری دلیجان را هم در کارنامه خود دارد.

پیش از این (محمد کردی) به عنوان فرماندار دلیجان بود که چندی پیش با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان (اشتهارد) استان البرز معرفی شد.

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 51 هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.

انتهای پیام/م

captcha