آماده‌باش کامل استان مرکزی برای مقابله با سیلاب احتمالی حضور سردار غیب‌پرور در جمع سیل زدگان شهرستان آق قلا/تصاویر فرمان حضرت آقا جهشی را در امداد رسانی ایجاد کرد / 7 استان معین جهت بهسازی امشب وارد استان می شوند/ 250 هزار هکتار زمین زراعی زیر آب است آیا اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ باعث بهبود وضعیت معیشتی آنها می‌شود؟ آق قلا همچنان نقطه کانونی فاجعه سیل استان / انتقال و اسکان مردم در نقاط امن ادامه دارد / بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل کالاهای غیر ضروری در سبد وارداتی کشور/ چرا ۱۹۶۰۰ واردکننده در کشور وجود دارد؟ سناریوهای پیش‌روی انگلیس کدامند، برکسیت با توافق یا بدون توافق؟ اعزام مشمولان مناطق سیل زده به سربازی ۲ ماه به تعویق افتاد/ اعطای یک ماه مرخصی اضطراری به سربازان از حمایت شخص ترامپ از ناآرامی‌های ایران تا جایگاه کشورمان در میان قدرت‌های جهان و تصاویری خارق‌العاده از روستایی بر فراز ابر‌ها رقابت بازیگران سریال «دلدادگان» در خندوانه/ماجرای ازدواج خانم بازیگر با عمو پورنگ چه بود؟
یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
کد خبر: 38042
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
قدر نعمت آفریدگار را بیشتر بدانیم

درختان؛ ریه‌های تنفسی شهر+تصاویر

در آخرین روز منابع طبیعی، به تماشای درختان، این ریه های تنفسی شهر نشسته ایم. ریه هایی که در آستانه بهار زنده می شوند و ادامه حیات می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛  طبیعت در حال نو شدن است درختان کم کم جامه زمستانی از تن بیرون کرده و لباس بهاری به تن می‌کنند.

درختان مایه سرسبزی و لطافت این روزها هستند، خوب است که ما هم به این نکته توجه کنیم که شهرهای ما با ریه درختان تنفس می‌کنند پس توجه به درخت‌کاری و اهمیت کمربند سبز درختان در شهرها در این روزهای بی هوا بسیار ضروری است.

البته این را هم باید گفت که نگهداری از این سرمایه‌های سبز نگهداری نسل بشر است چراکه باید درختان نفس بکشند تا ما انسان‌ها زنده بمانیم.

در آخرین روز از هفته منابع طبیعی به تماشای این نعمت‌های بزرگ خداوند می‌نشینیم.

captcha