واردات بی‌رویه و قاچاق کالا، مهمترین چالش واحدهای صنفی و صنعتی دعوت دو ورزشکار استان مرکزی به اردوی تیم ملی تنیس روی میز افزایش عرضه محصولات غذایی غیر بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی پلمپ ۶ آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک حضور دو ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر طرح سوال از رئیس جمهور هر بار با فشار بر نمایندگان از حد نصاب افتاده است شکل‌گیری بزرگترین جنایات غرب علیه بشریت در جام جهانی/ملت یمن هرگز تسلیم نمی‌شود واژگونی کامیون جان راننده را گرفت بخشش ۲۳ محکوم به قصاص نفس در استان مرکزی/بیش از ۲۵۳ هزار پرونده در سال گذشته مختومه شد/رشد ۵ درصدی نسبت طلاق به ازدواج از تکرار وعده‌های مسکنی تا انزجار از جام جنایی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
کد خبر: 38042
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
قدر نعمت آفریدگار را بیشتر بدانیم

درختان؛ ریه‌های تنفسی شهر+تصاویر

در آخرین روز منابع طبیعی، به تماشای درختان، این ریه های تنفسی شهر نشسته ایم. ریه هایی که در آستانه بهار زنده می شوند و ادامه حیات می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛  طبیعت در حال نو شدن است درختان کم کم جامه زمستانی از تن بیرون کرده و لباس بهاری به تن می‌کنند.

درختان مایه سرسبزی و لطافت این روزها هستند، خوب است که ما هم به این نکته توجه کنیم که شهرهای ما با ریه درختان تنفس می‌کنند پس توجه به درخت‌کاری و اهمیت کمربند سبز درختان در شهرها در این روزهای بی هوا بسیار ضروری است.

البته این را هم باید گفت که نگهداری از این سرمایه‌های سبز نگهداری نسل بشر است چراکه باید درختان نفس بکشند تا ما انسان‌ها زنده بمانیم.

در آخرین روز از هفته منابع طبیعی به تماشای این نعمت‌های بزرگ خداوند می‌نشینیم.

captcha