5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کد خبر: 38042
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
قدر نعمت آفریدگار را بیشتر بدانیم

درختان؛ ریه‌های تنفسی شهر+تصاویر

در آخرین روز منابع طبیعی، به تماشای درختان، این ریه های تنفسی شهر نشسته ایم. ریه هایی که در آستانه بهار زنده می شوند و ادامه حیات می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛  طبیعت در حال نو شدن است درختان کم کم جامه زمستانی از تن بیرون کرده و لباس بهاری به تن می‌کنند.

درختان مایه سرسبزی و لطافت این روزها هستند، خوب است که ما هم به این نکته توجه کنیم که شهرهای ما با ریه درختان تنفس می‌کنند پس توجه به درخت‌کاری و اهمیت کمربند سبز درختان در شهرها در این روزهای بی هوا بسیار ضروری است.

البته این را هم باید گفت که نگهداری از این سرمایه‌های سبز نگهداری نسل بشر است چراکه باید درختان نفس بکشند تا ما انسان‌ها زنده بمانیم.

در آخرین روز از هفته منابع طبیعی به تماشای این نعمت‌های بزرگ خداوند می‌نشینیم.

captcha