سانحه رانندگی کنار گذر اراک یک کشته بر جای گذاشت رونمایی از محصول جدید شرکت کمباین سازی ایران+عکس حكم مديرعامل سازمان همياري شهرداری‌های استان مركزي تمديد شد بازار مناسبی برای تولیدکنندگان بخش کشاورزی وجود ندارد/صادرات سالیانه ۲۰ تن گوجه گلخانه‌ای از تفرش فقط طرفداران رئیسی و قالیباف بخوانند صادرات غیرنفتی ۳۱ میلیارد دلاری ایران در ۸ ماهه امسال چگونه خبر‌های جعلی را در شبکه‌های اجتماعی تشخیص دهیم؟ ۴ رشد ۴۵ برابری فروش محصولات دانش‌بنیان ایرانی/ حدود ۳ هزار ایده به محصول تبدیل شد چهار برند تولید‌کننده لوازم خانگی ایرانی و خارجی قیمت محصولات خود را کاهش می‌دهند سونامی تئاترهای ۲۵۰ هزارتومانی!
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
کد خبر: 38042
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
قدر نعمت آفریدگار را بیشتر بدانیم

درختان؛ ریه‌های تنفسی شهر+تصاویر

در آخرین روز منابع طبیعی، به تماشای درختان، این ریه های تنفسی شهر نشسته ایم. ریه هایی که در آستانه بهار زنده می شوند و ادامه حیات می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛  طبیعت در حال نو شدن است درختان کم کم جامه زمستانی از تن بیرون کرده و لباس بهاری به تن می‌کنند.

درختان مایه سرسبزی و لطافت این روزها هستند، خوب است که ما هم به این نکته توجه کنیم که شهرهای ما با ریه درختان تنفس می‌کنند پس توجه به درخت‌کاری و اهمیت کمربند سبز درختان در شهرها در این روزهای بی هوا بسیار ضروری است.

البته این را هم باید گفت که نگهداری از این سرمایه‌های سبز نگهداری نسل بشر است چراکه باید درختان نفس بکشند تا ما انسان‌ها زنده بمانیم.

در آخرین روز از هفته منابع طبیعی به تماشای این نعمت‌های بزرگ خداوند می‌نشینیم.

captcha