اراک قهرمان رنکینگ بدمینتون استان مرکزی شد قدرت دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست/ هزینه‌ها بر مردم تحمیل نشود حمایت از تولید داخلی، تنها راه مواجهه با تحریم‌ها است تکرار تاریخ در فاز ۱۱ پارس جنوبی / شرکت چینی هم فاز ۱۱ را ترک کرد کمتر از 30 درصد خودروهای داخلی ایمن هستند/ خودروسازان به اجبار استانداردها را اجرا می‌کنند آخرین خبر از زمان اعدام بابک زنجانی تجمع جوانان انقلابی مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به برخورد با جلیقه زردها +تصاویر فردا ۲۴ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی جنجال بر سر یک فتوا؛ ماجرای حرام‌ اعلام شدن گوشت منجمد به دستور امام (ره) صحت دارد؟ + تصاویر قهرمانان تمام ادوار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
کد خبر: 37984
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳

آخرین شنیده‌ها درباره تغییر فرمانداران در استان/«جهان میرزایی» گزینه پیشنهادی برای تصدی‌گری فرمانداری آشتیان

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که «صادق جهان میرزایی» به عنوان گزینه اصلی فرمانداری آشتیان به وزارت کشور معرفی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان؛ با انتخاب استاندار جدید استان مرکزی از سوی دولت دوازدهم، تغییر در پست‌های مدیریتی استان پیش‌بینی‌ می‌شد.

پس از تغییراتی در معاونت های استانداری، نوبت به معرفی فرمانداران جدید به وزارت کشور برای تصدی پست فرمانداری شهرستان‌های مد نظر استان رسید. فرماندارانی که نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم برای انتخاب آنها مهم است و گاه با صلاحدید نمایندگان انتخاب می شوند.

در میان هیاهوی تغییرات فرمانداران،  «علی زینی‌وند» فرماندار محلات و « جعفر نخستین» فرماندار زرندیه که هر دو از یاران قدیمی و مورد اعتماد «محمود زمانی قمی» استاندار سابق بودند که به یزد رفتند تا هر کدام در کنار استاندار یزد به مردم این استان خدمت کنند.

پس از آن نوبت به «سید مهدی ساداتی» فرماندار خمین بود که به «محمدحسین مقیمی» استاندار اسبق استان و فعلی تهران بپیوندد.

آقازاده استاندار مرکزی اولویت خود را انتخاب فرمانداران برای این شهرستان‌ها گذاشت و از معرفی فرماندار زن برای شهرستان آشتیان به وزارت کشور معرفی خبر داد.

اما چندی از وعده استاندار نگذشته بود که خبر از رد گزینه فرماندار زن برای تصدی فرمانداری آشتیان توسط وزارت کشور اعلام شد و علت را هم شرایط اجتماعی آشتیان و کامل نبودن رزومه گزینه مذکور برای تصدی‌‌گری فرمانداری آشتیان مطرح شد.

پس از مخالفت وزارت کشور با تصدگری فرماندار زن در آشتیان زمزمه های تغییر فرماندار آشتیان در فضای مجازی قوت گرفت و این روزها اخبار غیر رسمی فضای مجازی حاکی از این است که فرمانداری آشتیان پس از سه سال برای دومین بار در نخستین روزهای سال جدید حضور فرماندار جدید را تجربه می کند.

هر چند تاکنون هیچ منبع رسمی دولتی خبر تغییر فرماندار فعلی آشتیان را تائید یا تکذیب نکرده است، اما شنیده‌‎ها از منابع موثق، حاکی از آن است که «صادق جهان میرزایی» به عنوان گزینه اصلی فرمانداری آشتیان به وزارت کشور معرفی شده است.

وی پیش از این عهده‌دار بخشدار، معاون فرماندار و مدیر صنعت و معدن ساوه بوده است که پس از بازنشستگی پیش از موعد، در عرصه اقتصادی به فعالیت مشغول شد و در زمان سکانداری «زمانی‌قمی» بار دیگر دعوت به همکاری شد و در حال حاضر به عنوان مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مرکزی مشغول به کار است.

محمود حسنی فرماندار فعلی آشتیان، دارای 22 سابقه فعالیت مستمر (از نیروهای وزارت کشور) در استانداری مرکزی بوده و شنیده ها حکایت از آن دارد وی بزودی به عنوان مدیرکل اتباع خارجی استانداری معارفه می شود.

انتهای پیام/م

captcha