مدرسه اردوگاه علم و معرفت است/متولیان تمام تلاش خود را صرف علم آموزی و تربیت آینده سازان کنند فعالیت دشمنان در جنگ اقتصادی بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن مردم است #حالا_فهمیدید_چرا مدافعان حرم در خارج از مرزها جنگیدند؟ +تصاویر مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان شهدای آلومینیوم اراک برگزار شد+ تصاویر مطالبه مردم برخورد با رسانه‌هایی است که تریبون اپوزیسیون شده‌اند/ خط مشترک رسانه‌های خارجی زدودن واژه تروریست از پیشانی الاحوازیه بود/ پیوند رسانه‌های لندن‌نشین و دلارهای سعودی در حادثه اهواز نمایان بود +فیلم دفاع مقدس سندی زرین و درخشان است/مردم با مطالعه دقیق مانع تحریف حماسه عظیم دفاع مقدس شوند زنگ مهر و مقاومت در مدارس دلیجان نواخته شد+عکس نمایشگاه بزرگ «مقاومت عاشورایی» در اراک افتتاح شد+ تصاویر جزئیات پیاده روی اربعین دانشجویی اعلام شد/ چگونگی دریافت مجوز خروج و ثبت نام توصیه‌هایی برای کنترل خارش‌ پوست
یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
کد خبر: 37412
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵

مراسم تشییع نمادین حضرت زهرا(س) در اسفندان کمیجان برگزار شد+تصاویر

مردم سافندان شهرستان کمیجان همزمان با شام غریبان شهادت ام ابیها، حضرت زهرا(س) با راه‌اندازی دسته های عزدارای به طور نمادین، اقدام به تشییع آن حضرت کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان؛ همزمان با شام غریبان شهادت حضرت زهرا(س) مردم روستای اسفندان مراسم تشییع نمادین تابوت حضرت زهرا(س) را در امامزاده یحیی(ع) اسفندان برگزار کردند.

مراسم تشییع نمادین در امامزاده یحیی(ع) اسفندان با سخنرانی، مدیحه سرایی و سینه زنی همراه بود که در پایان مراسم مردم شهید پرور اسفندان تشییع نمادین تابوت حضرت زهرا(س) در دل تاریکی شب را برگزار کردند و به یاد بی یبی دو عالم گریستند.

با وجود این که در شب شهادت حضرت زهرا(ع) تشییع و تدفین آن بانوی بزرگوار به صورت پنهانی و در غربت صورت گرفت اما امروز مردم مومن و ولایت مدار ایران در سراسر کشور تشییع نمادین برای آن حضرت برگزار کردند.

همه مردم ایران همچنان در راه ولایت هستند و حضرت زهرا(س) الگو بی نظیر در دفاع از ولایت برای ما محسوب می شوند به طوری‌که اگر تلاش‌ها و ایثارگری‌های ایشان نبود، دشمنان اجازه نمی‌دادند مفاهیم ناب اسلامی به نسل‌های آینده رسیده و امروز به عنوان یک جریان فرهنگی مطرح شود.

 انتهای پیام/م

captcha