این نوشیدنی قاتل کلسیم است شاخص‌های فرهنگ‌ساز داستان حضرت آدم(ع)در تفسیر المیزان و اشعار مثنوی درمان طبیعی واریس چگونه است؟ عکس/ نمایی زیبا از کوه‌های برفی عکس/ خادمی امیر دریادار سیاری در حرم رضوی نشست مجلس و شورای نگهبان برای نهایی کردن مصادیق رجل سیاسی لزوم افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم/مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند ماجرای دیدار با امام زمان(ع) و فرار شیعیان از ایشان جنگ فرقه‌ای؛ هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام/امنیت ملی مهم ترین خط قرمز نظام است عکس/ زیباترین زنبور جهان
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۸
کد خبر: 37039
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

ورزشکاران دانشجو در پردیس البرز دانشگاه تهران جذب می‌شوند/تخفیف ۲۰ درصدی شهریه دانشگاه برای مدال‌آوران کشوری

مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران با اشاره به جذب ورزشکاران دانشجو در این مرکز گفت: هدف از جذب ورزشکاران، ایجاد انگیزه و نشاط دانشجویان...

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از دانشجو، با اشاره به جذب ورزشکاران دانشجو در پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: هدف اصلی پردیس البرز از جذب ورزشکاران و حمایت از علاقه مندان، ایجاد انگیزه، نشاط و صلابت دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشکده است. در واقع نگاه پردیس البرز به سلامت روح و جسم دانشجویان در کنار تحصیل و در جهت موفقیت دانشجویان در ادامه مسیر و پیرو این روند، موفقیت و پیشرفت دانشکده است.

وی افزود: به همین منظور، سیاست گذاری ­هایی انجام شده از قبل، به این صورت بوده که پردیس البرز دانشجویان مشغول به تحصیل را تشویق به موفقیت در جشنواره ­های ورزشی می­ کرده؛ یعنی به این شکل که اگر دانشجو در رشته ­های ورزشی مقامی کسب می­ کرد، به ایشان پاداشی تعلق می­ گرفت؛ اما در حال حاضر با توجه به سیاست گذاری­ های نوربخش، ریاست پردیس البرز دانشگاه تهران، قرار به تشکیل کمیته ورزش در پردیس البرز شده است.

مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: این برنامه دو هدف کلی در بر دارد که در واقع ایجاد ورزش همگانی و حمایت از ورزش تخصصی در بین دانشجویان است. این برنامه به این صورت آغاز شد که از کسانی که در جشنواره‌های ورزشی مقامی کسب کرده بودند یا موفقیتی کسب کرده بودند، دعوت به عمل آمد و از طرف هیات رئیسه پردیس البرز از نوربخش تقدیر به عمل آمد و سپس از نقطه نظراتشان برای بهبود و تسریع در اجرای این برنامه استفاده شد.

کوهبر ادامه داد: در پیرو این قضایا فراخوانی برای شرکت در مسابقات در رشته­ های مختلف از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا و البته رشته­ های رزمی و غیره داده شده است تا هم علاقه مندان با توجه به رشته ورزشی خود در مسابقات شرکت کنند و هم اینکه پردیس البرز از رشته­ هایی با داوطلبان بالا حمایت بیشتری به عمل بیاورد.

وی تصریح کرد: در همین راستا اولین جلسه کمیته ورزشی پردیس البرز نیز تشکیل شده است که اعضای این کمیته در حال حاضر متشکل از افرادی هستند که در رشته­ های ورزشی مقامی کسب کرده ­اند.

مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: در این جلسه قرار بر این شده است که ورزش منطقه ­ای به صورت جدی ­تر پیگیری شود که علاقه مندان هر رشته ورزشی ثبت نام شوند و حمایت از داوطلبان برای شرکت در مسابقات منطقه­ ای دو چندان شود.

کوهبر تصریح کرد: در صورت جلسه این کمیته هدف اصلی، اختصاص دادن فضای مناسب برای ورزشکاران رشته­ های ورزشی مختلف و حمایت همیشگی از آنها بیان شده است. این فضا می­ تواند قسمتی از خوده دانشکده باشد یا اینکه از اداره کل تربیت بدنی گرفته شود یا برای راحتی هر چه بیشتر شرکت کنندگان این فضا به صورت آزاد، خارج از دانشگاه در اختیار آنان قرار بگیرد.

وی بیان داشت: در ادامه اینگونه فعللیت ­ها، پردیس البرز به دنبال تجهیز و آماده کردن تیم ­ها و افراد برای شرکت در مسابقات مختلف چه درون دانشگاه و چه خارج از دانشگاه است؛ البته قابل ذکر است که این نوع برنامه گذاری­ ها از دوره جدید مدیریت دکتر نوربخش شکل گرفته و پیش از این، به این صورت انجام نمی­ گرفته است.

مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: از جمله تسهیلاتی که پردیس البرز برای ورزشکاران در نظر گرفته شده است، استفاده 20 درصدی تخفیف در شهریه دانشگاه برای مدال آوران کشوری است.

کوهبر گفت: در پیرو تسهیلاتی که این کمیته ورزشی برای ورزشکاران قرار داده است، پیشنهاداتی هم از طرف دانشجویان مطرح شده است که باید در جلسات بعدی مورد بررسی قرار بگیرند. پیشنهاداتی از قبیل کمک در شهریه ثابت دانشجویان ورزشکار، کمک هزینه شهریه به مقام آوران در رشته­ های مختلف و غیره است.

وی تصریح کرد: همچنین پردیس البرز فراخوانی برای دانشجویان علاقه­ مند به شرکت در مسابقات ورزشی دارد تا بتوانند از تسهیلات و مزایای آن استفاده کنند­. کمیته ورزشی تشکیل شده در پردیس البرز امید توجه و حمایت­ های بیشتر، برنامه­ های منظم برای پیشرفت و موفقیت هرچه بیشتر دانشجویان را می دهد.


انتهای پیام/م

captcha