برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۷
کد خبر: 37029
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
رئیس اداره ورزش و جوانان آشتیان خبر داد؛

اعزام تیم فوتسال نونهالان آشتیان به مسابقات کشوری

تیم سرخپوشان شهرستان آشتیان به مسابقات المپیک فوتسال نونهالان زیر ۱۲ سال کشوری به میزبانی کمیته فوتسال شهرستان دزفول اعزام می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ لوایی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیر آشتیان از حضور تیم فوتسال سرخپوشان آشتیان در المپیک فوتسال کشوری خبر داد.

وی افزود: المپیک فوتسال نونهالان زیر 12 سال کشور؛ «یادواره شهید عبدالحسین خبری» با حضور 14 تیم برگزار می شود.

لوایی اظهار کرد: این المپیک از 1 تا 5 اسفند ماه 96 در شهرستان دزفول برگزار و تیم سرخپوشان شهرستان آشتیان هم در این دوره المپیک کشوری حضور دارد.

انتهای پیام/ک

captcha