بازداشت «اسدالله اسدی» برخلاف قواعد دیپلماتیک است/ وزارت امور خارجه پاسخگوی عملکرد ضعیفش باشد در مرز مهران چه می‌گذرد؟ انهدام باند قاچاق سوخت در استان فارس/ دستگیری ۶ نفر بازار داغ خرید دینار عراق/ صرافی بانکها دلار را ۱۳۴۰۰ می‌فروشند بومی‌سازی سیستم مدیریت هواپیما در کشور هر مدیر و معاون بازنشسته ای بعد از 24 آبان از محل خدمت خود کنار نرود مجرم است/ لابی های پشت پرده برای فرار از قانون‌بازنشستگی/ خداحافظی 15 شهردار با صندلی ریاست «زندگی در کثافت»؛ بحران‌های شهری در آمریکا را بشناسید +تصاویر صلاحیت هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی لوایح FATF فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد/ ایران باید استثنا‌هایی که برای برخی گروه‌ها در نظر گرفته را بردارد!
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
کد خبر: 36917
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
یادداشت/

 مطالبات انقلابی مردم از مسئولان

نظام و انقلاب برای همه‌ی مشکلات راه چاره دارد و به طور قطع اسلام عزیز سرباز فداکار زیاد دارد، لذا با همت و پشتکار و حق طلبی عمومی، به خواست خداوند از مشکلات عبور خواهیم کرد و آینده را خواهیم ساخت و جلوی فساد و تبعیض خواهیم ایستاد و دشمنان نظام را ناامید خواهیم کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیا مردم‌حقی دارند؟ و آیا مسئولان درک درستی از اوضاع مملکت دارند؟ آیا جشن گرفتن در دهه‌ی فجری که با ایام فاطمیه تقارن دارد کار درستی است؟ آیا تکریم جانبازان و ایثارگران در دهه فجر یعنی برگزاری مراسم جشن، آن هم در ایام فاطمیه؟!

ریخت و پاش‌های میلیونی آن هم در شرایطی که فقر و تنگ دستی و فساد، خیلی از جامعه را گرفته است چه ضرورتی دارد؟! چرا نام جانبازان و ایثارگران، پوشش و توجیهی می‌شود برای برگزاری مراسماتی که تنها صَرف خرج‌های کلان را می‌طلبد بی‌آنکه هیچ دردی از جامعه را دوا کند؟!

چرا آرمان‌های ارزشی و درخواست‌های به حق ایثارگران به سُخره گرفته می‌شود؟! و چه کسانی از برگزاری این مراسمات تشریفاتی به نام جامعه‌ی ایثارگران، نفع می‌برند؟! مخارج ارکست، شعبده باز، کنسرت، مجری و... از کدام منابع، تأمین می‌شود؟!

این روزها با وجود مشکلات و گرفتاری‌های متعدد مردم نظیر تأخیر در پرداخت حقوق کارگران، مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات غیردولتی، بیکاری، افزایش پرونده‌های ارجاعی به دادگاه‌ها، ترافیک، آلودگی هوا، بی‌لیاقتی و بی‌عرضگی برخی مدیران دولتی و غیردولتی، رانت‌خواری، سوء استفاده ضد انقلابیون نفوذی و... باید به هوش بود و کمتر نمک بر زخم‌ها پاشید.

آیا نباید؟

مسئولان ارشد استان، چه توجیهی برای حضور در ابتدای مراسم و موجه جلوه دادن آن دارند؟ آیا از ادامه و محتوای کل مراسم در ایام حزن و اندوه آل الله مطلع هستند و سؤالی می‌پرسند؟! چه مرجعی متولی دعوت از مدعوین است؟ چگونه افرادی که هیچ گونه ارتباط و نسبتی با خانواده ایثارگران ندارند، از زمان و‌ مکان مراسم  مطلع شده در مراسم حضور پیدا می‌کنند و سپس در حد توان و‌ وسع خود اتهام چپاول بیت‌المال را به ایثارگران روا می‌دارند و دلسوز و مدعی حفاظت از بیت‌المال می‌شوند؟

در توجیه اجرای مراسمی که توسط شهرداری برگزار شد، اجرای مراسم مفصل‌تر ادارات دیگر را دلیل و برهان کار خود می‌دانند! کدام‌ جانباز و ایثارگری موافق برپایی مراسم جشن و محتاج یک پرس غذا و پذیرایی است؟

به چه دلیل، برخی مدعیان انقلابی‌گری با حضور در چنین مراسمات بی‌محتوایی راه توجیه سوء استفاده کنندگان از بیت‌المال را هموارتر می‌کنند؟

کجایند آنان که مدعی العموم جامعه‌ی اسلامی هستند تا داد بیت‌المال به یغما رفته به نام اسلام و انقلاب را بستانند؟! کجایند نمایندگان مردم‌که فریاد «وا مصیبتا» سر دهند و اشک مردم‌داغدار از مصیبت مدیریت افراد نالایق را ببینند و با ایشان همدردی کنند؟ کجایند پاسداران انقلاب اسلامی، که از انقلاب اسلامی در داخل کشور دفاع کنند؟

چه شده است‌ که امت حزب الله دم بر نمی‌آورد و سکوت اختیار کرده است؟ تا دوستان نادان نظام، در کنار دشمنان آگاه قرار گرفته و هر غلط و اشتباهی را در حق مردم روا دارند؟ آیا نباید امت حزب اللهی آرمانهایش، آرمان امام باشد و‌ توقعش برپایی اسلام ناب در جامعه؟

مدیریت در نظام انقلابی، پوست اندازی می‌خواهد! به خدا دل انقلابیون خون است!

بایستی در ۲۲ بهمن مطالبه‌گری از مسئولان اجرایی و قضایی را فریاد زد و انصاف، عدالت و‌ حق طلبی را طلب کرد. بایستی برخورد با نجومی بگیران و‌ مفسدان اقتصادی را خواست و علیه مسئولان دزد و فاسد، و رانت‌خواران و منتسبان و آقازادگان دولتی، قضایی و‌ مجلسی شعار داد و در این مسیر باید کلام حضرت امام خمینی(ره) را سرلوحه قرار داد.

مسئولان خائن و نالایق بایستی از عریکه قدرت کنار بروند.  نظام با حضور و خواست مردم اصلاح می شود و اگر به هوش نباشیم،مسیر انقلاب به انحراف کشیده خواهد شد، پس باید فریاد عدالت خواهی‌ مان بلند باشد،جلوی ظلم ایستادگی کنیم  و هزینه‌ی مقابله با زور و تزویر و ریا را بپردازیم که اسلامی بودن و امنیت داشتن، هزینه می‌خواهد.

نظام اسلامی و انقلاب برای همه‌ی مشکلات راه چاره دارد و به طور قطع اسلام عزیز سرباز فداکار زیاد دارد، لذا با همت و پشتکار و حق طلبی عمومی، به خواست خداوند از مشکلات عبور خواهیم کرد و آینده را خواهیم ساخت و جلوی فساد و تبعیض خواهیم ایستاد و دشمنان نظام را ناامید خواهیم کرد، ان شاءالله تعالی.

نیمه جانی را که دارم به خاطر آرمان‌های والا از آن هم می‌گذرم؛ عدالت خواهی و حق طلبی را با صدای بغض‌آلود و‌ نیمه جان فریاد می زنم. «نیمی ز بدن رفته  زکف، باکی نیست؛ گر علی فرمان دهد، سر می‌دهم.»

به قلم جانباز مدافع حرم و فعال فرهنگی

انتهای پیام/م

captcha