این نوشیدنی قاتل کلسیم است شاخص‌های فرهنگ‌ساز داستان حضرت آدم(ع)در تفسیر المیزان و اشعار مثنوی درمان طبیعی واریس چگونه است؟ عکس/ نمایی زیبا از کوه‌های برفی عکس/ خادمی امیر دریادار سیاری در حرم رضوی نشست مجلس و شورای نگهبان برای نهایی کردن مصادیق رجل سیاسی لزوم افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم/مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند ماجرای دیدار با امام زمان(ع) و فرار شیعیان از ایشان جنگ فرقه‌ای؛ هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام/امنیت ملی مهم ترین خط قرمز نظام است عکس/ زیباترین زنبور جهان
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۷
کد خبر: 36801
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
در لیگ دسته یک فوتسال کشور؛

«سن ایچ» ساوه با 8 گل تیم «دانش و ورزش» فریمان را بُرد

در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن‌ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

تیم «سن ایچ» که از ابتدای فصل، عزم خود را برای صعود در همه بازی ها نشان داده است، با توجه به هم امتیازی با تیم دوم جدول «استقلال نوین ماهشهر» سعی داشت که با زدن گل های بیشتر، تفاضل گل برتر خود را حفظ کند؛ برای همین خاطر از ابتدا شروع این بازی خانگی تهاجمی عمل کرد و گل اول بازی را در دقایق اول به ثمر رساند.

البته تیم ماهشهری در بازی همزمان بازی را به تیم «استقلال» رشت واگذار کرد تا علاوه بر تفاضل گل از نظر امتیازی نسبت به نماینده ساوه عقب بماند تا خیال «سن ایچ» ساوه از صعود به عنوان تیم اول آسوده شود.

موتور گلزنی ساوجی ها تا گل هشتم کار کرد و نماینده فریمان تنها توانست یک گل را جبران کند.

حمید طاهری (2 گل)،‌ نادر حنیفی، رشید قلی‌پور ، فرشید نادری، محبی، علی مروتی و رضا سپندار گلزنان تیم «سن ایچ» ساوه بودند و موسوی برای تیم «فریمان» گلزنی کرد.

«سن ایچ» ساوه با 32 امتیاز در صدر جدول از تیم دوم 29 امتیازی فاصله گرفت و تیم «دانش و ورزش» فریمان با 14 امتیاز در رده پنجم باقی ماند.

انتهای پیام/م

captcha