پیش بینی برف، باران و کولاک در ۲۷ استان حاشیه دیدار فوتبال ایران و عراق چه خودرو‌هایی ارزان شدند؟ تشییع پیکر شهدای حادثه هواپیمای بوئینگ707 / تصاویر آیا فردوسی‌پور ممنوع‌التصویر شده است؟ نگاهی به وضعیت مهاجم مورد نظر استقلال/ کابوس گرو تکرار می‌شود؟ دست‌نوشته‌ رهبر انقلاب در تجلیل از شهید نواب صفوی پیش‎بینی افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در مناطق مرزی در سال ۹۸ #از_خاشقچی_تا_مرضیه | طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به حقوق‌ بشر آمریکایی عملیات وزارت اطلاعات در جنگ اقتصادی؛ دستگیری ۵۴نفر در ۳۰روز
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵
کد خبر: 36801
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
در لیگ دسته یک فوتسال کشور؛

«سن ایچ» ساوه با 8 گل تیم «دانش و ورزش» فریمان را بُرد

در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن‌ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

تیم «سن ایچ» که از ابتدای فصل، عزم خود را برای صعود در همه بازی ها نشان داده است، با توجه به هم امتیازی با تیم دوم جدول «استقلال نوین ماهشهر» سعی داشت که با زدن گل های بیشتر، تفاضل گل برتر خود را حفظ کند؛ برای همین خاطر از ابتدا شروع این بازی خانگی تهاجمی عمل کرد و گل اول بازی را در دقایق اول به ثمر رساند.

البته تیم ماهشهری در بازی همزمان بازی را به تیم «استقلال» رشت واگذار کرد تا علاوه بر تفاضل گل از نظر امتیازی نسبت به نماینده ساوه عقب بماند تا خیال «سن ایچ» ساوه از صعود به عنوان تیم اول آسوده شود.

موتور گلزنی ساوجی ها تا گل هشتم کار کرد و نماینده فریمان تنها توانست یک گل را جبران کند.

حمید طاهری (2 گل)،‌ نادر حنیفی، رشید قلی‌پور ، فرشید نادری، محبی، علی مروتی و رضا سپندار گلزنان تیم «سن ایچ» ساوه بودند و موسوی برای تیم «فریمان» گلزنی کرد.

«سن ایچ» ساوه با 32 امتیاز در صدر جدول از تیم دوم 29 امتیازی فاصله گرفت و تیم «دانش و ورزش» فریمان با 14 امتیاز در رده پنجم باقی ماند.

انتهای پیام/م

captcha