بازار داغ خرید دینار عراق/ صرافی بانکها دلار را ۱۳۴۰۰ می‌فروشند بومی‌سازی سیستم مدیریت هواپیما در کشور هر مدیر و معاون بازنشسته ای بعد از 24 آبان از محل خدمت خود کنار نرود مجرم است/ لابی های پشت پرده برای فرار از قانون‌بازنشستگی/ خداحافظی 15 شهردار با صندلی ریاست «زندگی در کثافت»؛ بحران‌های شهری در آمریکا را بشناسید +تصاویر صلاحیت هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی لوایح FATF فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد/ ایران باید استثنا‌هایی که برای برخی گروه‌ها در نظر گرفته را بردارد! وعده چند ماهه دولتی‌ها برای توزیع سبدکالا/ نمایش بی‌برنامگی در سخنان مسئولان+ عکس اعتراف فعال اصلاح طلب به نقش فتنه 88 در تغییر رویه غرب/ فتنه گران چگونه توهم براندازی آمریکا را تقویت کردند؟ دست و پا زدن آل‌سعود در باتلاق سیاست‌های اشتباه/ از اعتماد به آمریکا تا ماجرای ناپدید شدن خاشقجی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
کد خبر: 36801
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
در لیگ دسته یک فوتسال کشور؛

«سن ایچ» ساوه با 8 گل تیم «دانش و ورزش» فریمان را بُرد

در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم صدر جدولی «سن‌ایچ» ساوه توانست با نتیجه پُر گل 8 بر یک تیم «دانش و ورزش» فریمان را شکست دهد.

تیم «سن ایچ» که از ابتدای فصل، عزم خود را برای صعود در همه بازی ها نشان داده است، با توجه به هم امتیازی با تیم دوم جدول «استقلال نوین ماهشهر» سعی داشت که با زدن گل های بیشتر، تفاضل گل برتر خود را حفظ کند؛ برای همین خاطر از ابتدا شروع این بازی خانگی تهاجمی عمل کرد و گل اول بازی را در دقایق اول به ثمر رساند.

البته تیم ماهشهری در بازی همزمان بازی را به تیم «استقلال» رشت واگذار کرد تا علاوه بر تفاضل گل از نظر امتیازی نسبت به نماینده ساوه عقب بماند تا خیال «سن ایچ» ساوه از صعود به عنوان تیم اول آسوده شود.

موتور گلزنی ساوجی ها تا گل هشتم کار کرد و نماینده فریمان تنها توانست یک گل را جبران کند.

حمید طاهری (2 گل)،‌ نادر حنیفی، رشید قلی‌پور ، فرشید نادری، محبی، علی مروتی و رضا سپندار گلزنان تیم «سن ایچ» ساوه بودند و موسوی برای تیم «فریمان» گلزنی کرد.

«سن ایچ» ساوه با 32 امتیاز در صدر جدول از تیم دوم 29 امتیازی فاصله گرفت و تیم «دانش و ورزش» فریمان با 14 امتیاز در رده پنجم باقی ماند.

انتهای پیام/م

captcha