همزمان با پنجمین روز از دهه فجر؛

16پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی در آشتیان مورد بهره‌برداری قرار گرفت+ عکس

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، 16 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و محلی در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۳۶۶۲۰ تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، 16 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و محلی در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.

یکی از این طرح ها افتتاح سالن چند منظوره روستای «مزرعه نو» بود که استاندار مرکزی در این سالن دیدار مردمی با اهالی روستا داشت.

همچنین طرح آبرسانیبه روستای «سرهرود» آشتیان با اعتبار 250 میلیون تومان نیز به بهره برداری رسید؛ در این سفر استاندار مرکزی در جمع مردم روستای «سرهرود» حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

عملیات اجرایی طرح آبرسانی به مجتمع شمال شرق آشتیان، سی تی اسکن بیمارستان امام سجاد(ع) با اعتبار یک میلیارد و 123 میلیون تومان، ۱۰ پروژه همزمان شبکه برق فشار ضعیف شهرستان آشتیان، افتتاح بازارچه صنایع دستی با اعتبار 400 میلیون تومان از مهمترین طرح‌هایی بودند که در سفر امروز مسئولان استان مرکزی به شهرستان آشتیان افتتاح و بهره برداری شد.

استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان آشتیان به گلزار شهدای آشتیان رفت و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.

همچنین در این سفر استاندار مرکزی با خانواده شهید «عباس قربانپو»ر دیدار و از صبر و استقامت این عزیزان قدردانی کرد.

انتهای پیام/م