دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
کد خبر: 36619
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
با حضور استاندار مرکزی انجام شد؛

افتتاح طرح‌های عمرانی و آموزشی در تفرش به مناسبت دهه فجر+عکس

همزمان با دهه فجر، با حضور استاندار مرکزی تعدادی طرح عمرانی و آموزشی در شهرستان تفرش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، همزمان با دهه فجر، با حضور استاندار مرکزی تعدادی طرح عمرانی و آموزشی در شهرستان تفرش به بهره‌برداری رسید.

دیدار با خانواده شهید محمد تقی سعدی از شهدای زمان انقلاب تفرش، گل‌افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش، بازدید از مرکز توابخشی سینا از دیگر برنامه‌های فرهنگی استاندار مرکزی در تفرش بود.

بازدید از مرکز توانبخشی 

ساختمان جدید کلاس‌ها و سایت آموزشی و مهارتی برق در دانشگاه تفرش با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی به بهره‌برداری رسید.

طرح آبخیزداری حوزه آبکمر شهرستان تفرش افتتاح شد. این طرح عملیات گابیون‌بندی، مرمتی سنگ و ملات و خشکه‌چین با اعتباری معادل 307 میلیون تومان به منظور کنترل فرسایش و رسوب، تغذیه قنوات، سفره‌های آب زیر زمینی انجام شده است.

ساختمان جدید اوژانس بیمارستان والفجر تفرش به بهره‌برداری رسید. این طرح عمرانی با اعتباری معادل 3 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول سلامت انجام شده است. همچنین ساختمان طب تصویری که مجهز به دستگاه رادیولوژی دیجیتال است، افتتاح شد.

ساختمان جدید خانه بهداشت روستای بازرجان به بهره‌برداری رسید. این ساختمان در مساحت 90 مترمربع با اعتباری معادل 100 میلیون تومان احداث شده است.

 طرح گازرسانی به روستای طریزآباد از توابع شهرستان تفرش افتتاح شد. این طرح با اعتباری معادل 1 میلیارد و 300 میلیون تومان انجام شده است که 40 خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

همچنین برخی طرح ها نیز با حضور زند وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی، در روستاهای تفرش افتتاح شد.

6 طرح آبرسانی به روستاهای تفرش به بهره‌برداری رسید. در این طرح‌ها خطوط شبکه توزیع و انتقال آب به روستاهای سرآبادان، هفتان، جفتان، گوگسگرد، کوره و هفتیان انجام شده است.

 سایت مخابراتی منطقه رودبار تفرش به بهره‌برداری رسید. با افتتاح این سایت مخابراتی، مشکلات مخابراتی 12 روستا برطرف می‌شود. این سایت مخابراتی BTS همراه اول در روستای محمد آباد با اعتباری معادل 600 میلیون تومان انجام شده است.

انتهای پیام/ک

captcha