شهید «فخری زاده» برای تولید واکسن کرونا گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشت/ایران اسلامی در برابر جنایت تروریستی ساکت نخواهد بود جزییات مرحله نهم فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد +جدول شرایط همراهی مردم و اصناف فراهان در اجرای محدودیت‌های کرونایی ستودنی است روحانی: مسئولان کشور جنایت ترور شهید فخری‌زاده را بی‌پاسخ نمی‌گذارند همسر شهید فخری‌زاده: نگذارید خون شهید پایمال شود مروری بر آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها/ مبارزه سیستمی با احتکار چقدر پیشرفت کرد؟ واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی نامه رضایی به روحانی درباره شهادت فخری‌زاده بررسی مجدد تعطیلی شهرهای قرمز/ ۱۷۴۸ نفر از پرواز منع شدند پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت در دستور کار قرار گیرد
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 36619
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
با حضور استاندار مرکزی انجام شد؛

افتتاح طرح‌های عمرانی و آموزشی در تفرش به مناسبت دهه فجر+عکس

همزمان با دهه فجر، با حضور استاندار مرکزی تعدادی طرح عمرانی و آموزشی در شهرستان تفرش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، همزمان با دهه فجر، با حضور استاندار مرکزی تعدادی طرح عمرانی و آموزشی در شهرستان تفرش به بهره‌برداری رسید.

دیدار با خانواده شهید محمد تقی سعدی از شهدای زمان انقلاب تفرش، گل‌افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش، بازدید از مرکز توابخشی سینا از دیگر برنامه‌های فرهنگی استاندار مرکزی در تفرش بود.

بازدید از مرکز توانبخشی 

ساختمان جدید کلاس‌ها و سایت آموزشی و مهارتی برق در دانشگاه تفرش با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی به بهره‌برداری رسید.

طرح آبخیزداری حوزه آبکمر شهرستان تفرش افتتاح شد. این طرح عملیات گابیون‌بندی، مرمتی سنگ و ملات و خشکه‌چین با اعتباری معادل 307 میلیون تومان به منظور کنترل فرسایش و رسوب، تغذیه قنوات، سفره‌های آب زیر زمینی انجام شده است.

ساختمان جدید اوژانس بیمارستان والفجر تفرش به بهره‌برداری رسید. این طرح عمرانی با اعتباری معادل 3 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول سلامت انجام شده است. همچنین ساختمان طب تصویری که مجهز به دستگاه رادیولوژی دیجیتال است، افتتاح شد.

ساختمان جدید خانه بهداشت روستای بازرجان به بهره‌برداری رسید. این ساختمان در مساحت 90 مترمربع با اعتباری معادل 100 میلیون تومان احداث شده است.

 طرح گازرسانی به روستای طریزآباد از توابع شهرستان تفرش افتتاح شد. این طرح با اعتباری معادل 1 میلیارد و 300 میلیون تومان انجام شده است که 40 خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

همچنین برخی طرح ها نیز با حضور زند وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی، در روستاهای تفرش افتتاح شد.

6 طرح آبرسانی به روستاهای تفرش به بهره‌برداری رسید. در این طرح‌ها خطوط شبکه توزیع و انتقال آب به روستاهای سرآبادان، هفتان، جفتان، گوگسگرد، کوره و هفتیان انجام شده است.

 سایت مخابراتی منطقه رودبار تفرش به بهره‌برداری رسید. با افتتاح این سایت مخابراتی، مشکلات مخابراتی 12 روستا برطرف می‌شود. این سایت مخابراتی BTS همراه اول در روستای محمد آباد با اعتباری معادل 600 میلیون تومان انجام شده است.

انتهای پیام/ک

captcha