راهبرد راه‌اندازی نهضت خاطره گویی جلوگیری از تحریف حقایق دفاع مقدس است سنگر سازان بی سنگر در دفاع مقدس بن‌بست شکن بودند/ شهید«طهرانی مقدم» یک مدیریت جهادگونه همراه با ایثار و ازخودگذشتگی را پایه گذاری کردند بازیگری که «جنگ» را زندگی کرد/دخترم می‌پرسد چرا ۸ سال ادامه دادی؟ چرخش جدید در اظهارات روحانی/به کدام حرفتان اعتماد کنیم؟ جانز هاپکینز: شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا به 7.1 میلیون نفر رسید پرونده ویژه «کار و زار» | مجوز کسب و کار؛ بهبود فضای کسب و کار آرزوی دیرینه‌ی تولیدکنندگان ایرانی/ اخذ مجوز کسب و کار در کشور‌های پیشرفته تنها در نیم روز! سناریوی رسانه‌ای جدید برای «ایران هراسی»/ داور زن شطرنج ادعای «ِیهودی» بودن کرد! + عکس فرمول نرخ خرید تضمینی گندم ۱۴۰۰ مشخص شد؛ موافقان و مخالفان نرخ خرید گندم چه می گویند؟ فعالیت صنوف سینما زیر سایه ثبت در وزارت کار/ برای بقا می‌جنگیم! گفتگو| خوش‌چهره: سخنان روحانی درباره ریشه مشکلات کشور ناصحیح، ناپخته و فرافکنی است
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
کد خبر: 36540
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

«ما می‌توانیم»؛ شعار اصلی انقلاب اسلامی/مسئولان ساده‌زیستی را سرلوحه کارشان قرار دهند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی «ما می‌توانیم» را شعار اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: عدم اعتماد به باور «ما می‌توانیم»جامعه را به انحطاط و وابستگی کشانده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمدولی رضوی‌راد، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی؛ انقلاب اسلامی را برگرفته از مفاهیم دینی و آیات قرآن دانست و گفت: اسلام، مردم و ولایت فقیه سه رکن اساسی انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به نقش مردم در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی افزود: اگر حضور مردم در صحنه نبود، بی‌شک انقلاب پیروز نمی‌شد و استمرار پیدا نمی‌کرد، در حقیقت مردم نقش حقیقی و تعیین‌کننده در تثبیت انقلاب اسلامی دارند، در طول این چهار دهه که از عمر بابرکت انقلاب می‌گذرد با رأی این مردم است که مسئولین نظام انتخاب می‌شوند.

حضور حداکثری مردم در صحنه‌های سیاسی، تثبیت‌کننده حرکت انقلاب اسلامی 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: حضور مردم در صحنه‌های سیاسی تثبیت‌کننده انقلاب و نظام اسلامی بوده است، این مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی نقش تأثیرگذاری در جریان انقلاب دارند، این حضور و ایجاد آگاهی سیاسی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام رضوی‌راد با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات سرنوشت خود را تعیین می‌کنند، یادآور شد: در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و حاکمیت رژیم شاهنشاهی، این آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بودند که در تعیین سرنوشت ملت ایران نقش داشتند.

وی افزود: در صحنه‌های مختلف ملت ایران پشتیبانی و حمایت خود را از نظام اسلامی ثابت کرده‌، ملت ایران در راهپیمایی‌های متعدد با حضور میلیونی خود با آرمان‌های انقلاب تجدید پیمان می‌کنند و امسال هم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر در تائید نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه می‌آیند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: همه مردم ایران در عمق وجود اعتقاد و عشق به اسلام و ولایت دارند از این‌رو بارها در برهه‌های مختلف تاریخ این انقلاب، حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و رهبری اعلام کرده‌اند.

اسلام حلقه وصل تمام اقوام و گروه‌ها در پشتیبانی از نظام ولایی

حجت‌الاسلام رضوی‌راد، اسلام و رهبری را دو عامل اصلی پایبندی مردم به‌نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: اسلام حلقه وصل تمام اقوام و گروه‌ها است و باعث شده تا اقشار مختلف مردمی همیشه در همه صحنه‌ها حضوری پررنگ در دفاع از اسلام و انقلاب داشته باشند.

وی با اشاره به نقش اثرگذار رهبری انقلاب در استمرار انقلاب اسلامی گفت: اگر برکت وجود ولایت فقیه نبود امروز این امنیت را در کشور نداشتیم؛ اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها جزیره ثبات و امنیت در منطقه است، به برکت تدابیر و دوراندیشی رهبر معظم انقلاب است که توطئه‌های دشمنان را با بصیرت‌افزایی و دور اندیشی خنثی می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تمامی توطئه‌های دشمن در منطقه را برای بر هم زدن امنیت و اقتدار ایران دانست و گفت: استکبار جهانی، داعش را برای بر هم زدن امنیت ایران در منطقه ایجاد کرد ولی با ایستادگی جبهه مقاومت این توطئه دشمنان بار دیگر با شکست مواجه شد.

آمریکا به دنبال انتقال داعش به افغانستان و ایجاد توطئه‌ای دیگر علیه ایران است

حجت‌الاسلام رضوی‌راد تصریح کرد: اکنون استکبار جهانی پس از پایان سیطره داعش در عراق و سوریه به دنبال این است تا این گروهک تکفیری را به افغانستان منتقل کند و توطئه‌های دیگری را در منطقه برای براندازی نظام اسلامی ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه ذات دشمن همیشه بر دشمنی است، گفت: دشمنی آمریکا امروز برای ملت ایران ثابت شده است، در برجام چهره واقعی استکبار جهانی برای ما مشخص شد و با تجربه برجام باید تلاش کنیم که هوشیارانه در مقابل توطئه‌ها بایستیم و بدانیم تنها راه پیروزی استقامت و پایداری است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: دشمن پس از شکست در جبهه نظامی با تمام توان خود در عرصه فرهنگی و جبهه اقتصادی علیه نظام اسلامی ورود کرده است.

حجت‌الاسلام رضوی‌راد تقویت باورهای دینی را از راهکارهای مقابله با جنگ نرم دانست و گفت: برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمن باید مساجد را تقویت کنیم، هرکجا ما به اسلام عمل کردیم موفق بوده‌ایم و هر جا ضربه خورده‌ایم جایی بوده که به اسلام پایبند نبوده و به آن عمل‌نکرده‌ایم.

وی بر حضور مستمر مسئولان در مساجد تاکید کرد و گفت: مسئولان باید در میان مردم حضور پیدا کنند و درد دل آنان را گوش دهند نه اینکه حصاری بین خود و جامعه بکشند، این یعنی حاکمیت دینی که ما با آن فاصله داریم.

مسئولان ساده‌زیستی را سرلوحه کارشان قرار دهند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد:مردم ما مسئولانی ساده‌زیست می‌خواهند که دغدغه رفع مشکلات ملت را داشته باشد و مانند حضرت علی(ع) ساده‌زیستی را به‌عنوان مسئولان جامعه اسلامی سرلوحه خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام رضوی‌راد با تاکید بر اینکه در جنگ اقتصادی بایستی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش داشته باشیم، گفت: دولت و مجلس باید ضعف‌های موجود در این عرصه را برطرف کنند، تنها شعار ندهند که جوانان را باور دارند بلکه در رفتار و عمل نیز با اعتماد به نیروی جوان کشور از ظرفیت آنان استفاده کنند.

وی با تاکید بر لزوم فراهم سازی الزامات لازم در حوزه اقتصاد توسط دولت، مجلس و مردم، افزود: دولت با حمایت از تولید داخل، پرداخت تسهیلات با نرخ سود پائین و کاهش تعرفه مالیات از تولیدکنندگان حمایت کند و مجلس نیز با تدوین قوانین ثمربخش و رفع قوانین دست و پاگیر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تحقق اقتصاد مقاومتی را در باور توان داخلی دانست و گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی دل به بیگانگان نبندیم و بدانیم که دشمن به دنبال گره‌گشایی از مشکلات ما نبوده است، دشمنان برای رسیدن به منافع خود همیشه به دنبال بهانه‌تراشی و اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران بوده‌اند.

حجت‌الاسلام رضوی‌راد ادامه داد: اروپا و آمریکا هر دو دارای تفکر لیبرال دموکراسی هستند و نمی‌توان به اروپایی‌ها هم اعتماد کرد چراکه هرگز حمایت از آمریکا را بر دفاع از ملت ایران ترجیح نمی‌دهند.

عمل به منویات مقام معظم رهبری تنها راهکار برون‌رفت از مشکلات/توان دفاعی و قدرت نظامی ایران دشمن را پای میز مذاکره آورد

وی افزود: تنها راهکار برون‌رفت از مشکلات عمل به منویات مقام معظم رهبری است که مردم در عمل پیروی خود را از رهبری معظم انقلاب ثابت کرده‌اند و این دولت و مسئولان هستند که باید در عمل ثابت کنند در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام رضوی‌راد تصریح کرد: در حوزه دفاعی دشمن می‌خواهد ما ملتی ضعیف باشیم، این توان دفاعی و قدرت نظامی ایران بود که دشمن را پای میز مذاکره آورد.

«ما می‌توانیم»؛ شعار اصلی انقلاب اسلامی

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی «ما می‌توانیم» را شعار اصلی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) به ما آموخت که «ما می‌توانیم» و در عمل هم این را ثابت کردیم؛ عدم اعتماد به باور «ما می‌توانیم»جامعه را به انحطاط و وابستگی کشانده است.

منافع آمریکا در خلیج فارس چیست؟

حجت‌الاسلام رضوی‌راد تصریح کرد: آقایانی که دم از آمریکا می‌زنند چرا از آمریکا نمی‌پرسند چه منافعی در خلیج‌فارس دارید؟ جمهوری اسلامی ایران در کنار مرزهای جغرافیایی خود منافع ندارد؟

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی تحولات بزرگی را در دنیا به وجود آورد و باید دستاوردها و تحولات آن در جامعه تبیین شود، گفت: نمی‌گوئیم امروز مشکل نداریم ولی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جز فقر و فلاکت چیز دیگری در جامعه عینیت نداشت، حکومت طاغوت به‌مانند ظرف گل‌آلود پر از تباهی و فساد بود ولی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون ظرف پاک پر از آبی است که کوچک‌ترین ایرادات هم در آن خود را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/م

captcha