این نوشیدنی قاتل کلسیم است شاخص‌های فرهنگ‌ساز داستان حضرت آدم(ع)در تفسیر المیزان و اشعار مثنوی درمان طبیعی واریس چگونه است؟ عکس/ نمایی زیبا از کوه‌های برفی عکس/ خادمی امیر دریادار سیاری در حرم رضوی نشست مجلس و شورای نگهبان برای نهایی کردن مصادیق رجل سیاسی لزوم افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم/مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند ماجرای دیدار با امام زمان(ع) و فرار شیعیان از ایشان جنگ فرقه‌ای؛ هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام/امنیت ملی مهم ترین خط قرمز نظام است عکس/ زیباترین زنبور جهان
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۹
کد خبر: 36539
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
راهی که ادامه دارد؛

یاد شهیدان انقلاب اراک در قاب امنیت و استقلال+تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر بر مزار شهدای انقلاب اراک درنگی کردیم. شهیدانی که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ این دیار سربلند، فصل‌های سرخ و خونینی را پشت سر گذاشته است. روزگاری این پهناور دلیر، انارستان بود. انارهای عاشق، با سینه‌های خونین، در همه جا رسته بودند. خزان که نه، اما موسمی رسید که انارها همه بر خاک افتادند و خونشان در تمام ایران زمین جریان گرفت. و از آن همه خون بی‌باک، مرز تا مرز، شقایق رویید و سرفرازی و سربلندی رواج گرفت.

اینجا، آرامستان اراک، آرامگاه ابدی شهیدانی است که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

captcha