پیش بینی برف، باران و کولاک در ۲۷ استان حاشیه دیدار فوتبال ایران و عراق چه خودرو‌هایی ارزان شدند؟ تشییع پیکر شهدای حادثه هواپیمای بوئینگ707 / تصاویر آیا فردوسی‌پور ممنوع‌التصویر شده است؟ نگاهی به وضعیت مهاجم مورد نظر استقلال/ کابوس گرو تکرار می‌شود؟ دست‌نوشته‌ رهبر انقلاب در تجلیل از شهید نواب صفوی پیش‎بینی افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در مناطق مرزی در سال ۹۸ #از_خاشقچی_تا_مرضیه | طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به حقوق‌ بشر آمریکایی عملیات وزارت اطلاعات در جنگ اقتصادی؛ دستگیری ۵۴نفر در ۳۰روز
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
کد خبر: 36539
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
راهی که ادامه دارد؛

یاد شهیدان انقلاب اراک در قاب امنیت و استقلال+تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر بر مزار شهدای انقلاب اراک درنگی کردیم. شهیدانی که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ این دیار سربلند، فصل‌های سرخ و خونینی را پشت سر گذاشته است. روزگاری این پهناور دلیر، انارستان بود. انارهای عاشق، با سینه‌های خونین، در همه جا رسته بودند. خزان که نه، اما موسمی رسید که انارها همه بر خاک افتادند و خونشان در تمام ایران زمین جریان گرفت. و از آن همه خون بی‌باک، مرز تا مرز، شقایق رویید و سرفرازی و سربلندی رواج گرفت.

اینجا، آرامستان اراک، آرامگاه ابدی شهیدانی است که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

captcha