برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶
کد خبر: 36539
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
راهی که ادامه دارد؛

یاد شهیدان انقلاب اراک در قاب امنیت و استقلال+تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر بر مزار شهدای انقلاب اراک درنگی کردیم. شهیدانی که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ این دیار سربلند، فصل‌های سرخ و خونینی را پشت سر گذاشته است. روزگاری این پهناور دلیر، انارستان بود. انارهای عاشق، با سینه‌های خونین، در همه جا رسته بودند. خزان که نه، اما موسمی رسید که انارها همه بر خاک افتادند و خونشان در تمام ایران زمین جریان گرفت. و از آن همه خون بی‌باک، مرز تا مرز، شقایق رویید و سرفرازی و سربلندی رواج گرفت.

اینجا، آرامستان اراک، آرامگاه ابدی شهیدانی است که یادشان تا همیشه در قاب استقلال و آزادی کشور عزیزمان ایران پایدار مانده است.

captcha