امام جمعه شهر خنداب:

دشمن در مقابل ملت و نظام اسلامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به صحبت‌های سخیف وزیر امورخارجه کشور آمریکا گفت: آمریکا و اسرائیل با عبرت‌گیری از این شکست‌های پی‌درپی خود باید بدانند در کشوری که ملت آن با اتکا به بیانات مقام معظم رهبری گام برمی‌دارند، نمی‌تواند هیچ غلطی کند.
کد خبر: ۳۵۷۰۳ تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به نام‌گذاری 29 دی‌ماه به عنوان روز «غزه» گفت: جنگ 22 روزه «غزه» با تهاجم گسترده هوایی رژیم صهیونیستی در 27 دسامبر 2008 آغاز شد اما مقاومت گسترده و حماسه‌آفرینی مردم غزه در دفاع از سرزمین خود، نیروهای رژیم صهیونیستی را در این جنگ وادار به عقب‌نشینی کرد.

مجدی‌زاده ضمن تسلیت حادثه دلخراش نفت‌‌کش سانچی و ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان گفت: نفتکش سانچی در شانزدهم دی ماه با کشتی چینی در سواحل شرق کشور چین تصادم کرد، در پی این حادثه ملت ایران 30 نفر از هم‌وطنان خود را از دست دادند.

مجدی زاده با اشاره به صحبت‌های سخیف وزیر امورخارجه کشور آمریکا گفت: ملت  ایران در 39 سال حاکمیت جمهوری اسلامی، 6 کودتا را به منظور براندازی نظام جمهوری اسلامی با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، آمریکا و اسرائیل با عبرت‌گیری از این شکست‌های پی‌درپی باید بدانند در کشوری که ملت آن با اتکا به بیانات مقام معظم رهبری گام برمی‌دارند، نمی‌تواند هیچ غلطی کند.

وی با اشاره به سفر وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان خنداب، گفت: مسئولان شهرستان خنداب در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان به خوبی دغدغه کشاورزان خندابی را بیان کردند، وزیر جهاد کشاورزی نیز در این دیدار قول مساعدت و پیگیری داد.

امام جمعه شهر خنداب با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) در خصوص قبح طلاق گفت: هیچ حلالی نزد پروردگار مغبوض‌تر از طلاق نیست.

مجدی‌زاده خاطرنشان کرد: در جامعه امروز توقعات بیش از حد زن و مرد، تجمل پرستی، بی‌اعتنایی زن و شوهر نسبت به یکدیگر و عدم تناسب فرهنگی خانواده‌ها بسیاری از زندگی‌ها را به مرز طلاق می‌کشد.

انتهای پیام/م