چین و روسیه دلار را از مبادلات تجاری دوجانبه حذف می‌کنند وقتی موافقان FATF مهم‌ترین ادعای منتقدان را تایید می‌کنند جزئیات توزیع سبد کالایی/ بسته حمایتی یکشنبه نهایی می‌شود موگرینی: طرح کانال پرداخت مالی مستقیم با ایران طی هفته‌های آینده اجرایی می‌شود نشست گفت‌وگوی «آسیا-اروپا» خواستار لغو تحریم‌ها علیه ایران شد پیروزی استقلال مقابل سایپا با گلزنی مدافعان/ دایی حریف شفر نشد مشکلات کشور با داد و بیداد حل نشده و نمی‌شود / منافق خواندن موافقان FATF درست نیست حادثه میرجاوه بیانگر حقارت و پستی تروریست ها ادامه بلاتکلیفی نماینده استان مرکزی در لیگ برتر هندبال/ بازیکنان تیم هندبال اراک مقابل حریف خود حاضر نشدند برترین‌های مرحله دوم تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور معرفی شدند
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
کد خبر: 35383
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
مشاور عالی ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور:

سوءاستفاده دشمن از تجمعات برحق مردم/اقتدار اقتصادی و فرهنگی مانند عرصه نظامی با تبعیت از رهبری حاصل می شود

مشاور عالی ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور گفت: دلیل اقتدار امنیتی کشور، مجاهدت و تبعیت بسیجیان از رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه است اگر در حوزه های دیگراقتصادی،فرهنگی و اشتغال نیزالتزام به این امر داشته باشیم قطعا برنامه ریزی دشمن با شکست مواجه می شود.rn

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر؛ حجت الاسلام حبیبی مشاورعالی ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر ساوه گفت: دلیل اقتدار امنیتی کشور، مجاهدت و تبعیت بسیجیان از رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه است اگر در حوزه های دیگر اقتصادی، فرهنگی و اشتغال نیزالتزام داشته باشیم قطعا برنامه ریزی دشمن با شکست مواجه می شود.

وی افزود: دشمنان به دنبال این هستند که نظام اسلامی را در عرصه اقتصادی و فرهنگی شکست دهند و در این راستا با بکارگیری مراکز تحقیقاتی و آکادمیک خود بر این موضوع متمرکز هستند.

استراتژی دشمن تداوم فتنه است

حبیبی بیان کرد: استراتژی دشمن تداوم فتنه است و پرداختن به فتنه یعنی حق و باطل را با هم مخلوط می کنند تا بتوانند محصول خود را برداشت کنند، درسال 88 انتخابات که یک شور و حماسه ملی بود را با بهانه تقلب مشوش کردند و ساختارهای نظام را زیر سوال بردند و امروز نیز برخی دنباله‌رو تداوم فتنه هستند.

وی ادامه داد: مشکلات در هر جامعه ای طبیعی است و مردم حق دارند وقتی یک نهادی ناکارآمد بود تذکر بدهند و اگر تاثیرپذیر نبود بصورت تجمع بیان کنند ولی دشمن از این مشکلات سوءاستفاده کرد.

تجمع و انتقاد حق مردم است ولی موجب سوءاستفاده دشمن نشود

مشاور دبیر مچمع تشخیص مصلحت نظام ونماینده اسبق مقام معظم رهبری در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: بحث آتش به اختیار رهبر مرتبط با همین حق مردم است، ما نباید نگران تجمع باشیم ولی به درستی و در زمان مناسب مشکلات را بیان کنیم و همین که احساس کردیم دشمن سوءاستفاده می کند باید مسیر را تغییر بدهیم.

وی افزود: در مدیریت کشور مشکلاتی داریم و مردم به این مسئله اعتراض دارند، ما باید مشکلات را حل کنیم تا میدان برای سوءاستفاده دشمن خالی نشود، تاریخ ایران قبل از اسلام و تاریخ ایران بعلاوه اسلام نشان می دهد این ملت فهیم و ریشه دار هیچ وقت به دشمن باج نمی دهد و هر مسئله را در داخل کشور حل می کند.

اقتدا به سیاست های نظام و رهبر انقلاب موجب شکست دشمن می شود

حبیبی تصریح کرد:مسئولین کشور باید سیست های نظام را نقشه راه خود قرار بدهند زیرا اقتدا به سیاست های نظام و رهبری انقلاب موجب شکست دشمن می شود.

وی ادامه داد: نظام ایران اسلامی، نظامی مهدوی و ولایی است و تابع ولایت فقیه است، مردم با اصل نظام و ولایت فقیه مشکل ندارند بلکه برخی نهادها و اشخاص نا کارآمد باید اصلاح شوند.

مشاور عالی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: دشمن به شدت از نظام مقدس جمهوری اسلامی عصبانی است زیرا در عراق، لبنان و سوریه شکست خورد و آل سعود از صدای موشک آشفته شده است.

وی افزود: وظیفه امروز ما شکست برنامه دشمن برای ایجاد تفرقه و فتنه بر ضد انقلاب اسلامی با حفظ وحدت و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

انتهای پیام/ک

captcha