کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ بیانیه نمایندگان مجلس یازدهم/ پنج خصوصیتی که ضامن موفقیت مجلس یازدهم خواهد بود ادعای عجیب مقام رده بالای فدراسیون فوتبال/ فیفا فقط ۲ ایراد به اساسنامه گرفته است در خانه ملت کار کنید؛ در خانه خودتان قرآن بخوانید!/ حجاریان: بنا بود عده‌ای از فرماندهان سپاه مجازات شوند اندیشه امام خمینی موازنه قدرت در عرصه جهانی را تغییر داد 5 میلیون نفر در صف قرعه‌کشی خودرو/ نیمی از متقاضیان خریدار پارس TU5 ترامپ برای پیروزی در انتخابات تروریسم‌نژادی را ترویج کرد/ وضعیت فعلی در آمریکا نتیجه تفکر داروینیسم است نحوه دریافت و اجرای سفارش فروش مشمولین سهام عدالت ابلاغ شد کت و شلوارهایی که به خاطر پرو رایگان چند میلیون گران تر فروخته می‌شوند/ تکرار تجربه ناموفق سایت 5040 در سایت یقه آخرین وضعیت تجارت خارجی کشور/ رشد ۶۰درصدی صادرات و واردات نسبت به فروردین
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
کد خبر: 35056
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
امام جمعه شهر خنداب:

بصیرت مردم ایران اسلامی سد راه آشوب‌گران شد/براندازی نظام؛ هدف اصلی استکبار

امام جمعه شهر خنداب گفت: بصیرت مردم ایران اسلامی و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی نقشه‌های دشمنان برای به آشوب کشیدن کشور و بر هم‌زدن نظم و امنیت عمومی نقش‌برآب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده، امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به حقوق همسایگان در قرآن کریم گفت: خداوند در آیه 36 سوره «نساء» بندگان را به نیکی نسبت به همسایگان سفارش کرده و نیکی به همسایه را در ردیف نیکی به والدین و یتیمان قرار داده است.

مجدی‌زاده با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر گفت: در روزهای اخیر در برخی از نقاط کشور شاهد آشوب و اغتشاشاتی بودیم که با بصیرت مردم ایران اسلامی و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی توطئه‌های دشمنان، برای به آشوب کشیدن کشور و بر هم‌زدن نظم و امنیت عمومی نقش‌برآب شد.

وی در ادامه افزود: در اغتشاشات اخیر برخی نیروهای نفوذی و فریب‌خورده پرچم جمهوری اسلامی ایران را که به نام مقدس «الله» مزین است به آتش کشیدند، اقدامی که احساسات مردم ایران را جریحه‌دار کرد.

امام جمعه شهر خنداب، تصریح کرد: مردم ولایت‌مدار و دشمن‌شناس ایران اسلامی با آخرین توان در برابر هدف اصلی فتنه‌گران و جریانات استکباری که همان ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی است، می‌ایستند.

مجدی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم با همکاری اداره جهاد کشاورزی شهرستان خنداب کشت گل‌محمدی و زعفران را به منظور صرفه‌جویی در مصرف آب در شهرستان خنداب ترویج دهیم.

انتهای پیام/م

captcha