راهبرد راه‌اندازی نهضت خاطره گویی جلوگیری از تحریف حقایق دفاع مقدس است سنگر سازان بی سنگر در دفاع مقدس بن‌بست شکن بودند/ شهید«طهرانی مقدم» یک مدیریت جهادگونه همراه با ایثار و ازخودگذشتگی را پایه گذاری کردند بازیگری که «جنگ» را زندگی کرد/دخترم می‌پرسد چرا ۸ سال ادامه دادی؟ چرخش جدید در اظهارات روحانی/به کدام حرفتان اعتماد کنیم؟ جانز هاپکینز: شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا به 7.1 میلیون نفر رسید پرونده ویژه «کار و زار» | مجوز کسب و کار؛ بهبود فضای کسب و کار آرزوی دیرینه‌ی تولیدکنندگان ایرانی/ اخذ مجوز کسب و کار در کشور‌های پیشرفته تنها در نیم روز! سناریوی رسانه‌ای جدید برای «ایران هراسی»/ داور زن شطرنج ادعای «ِیهودی» بودن کرد! + عکس فرمول نرخ خرید تضمینی گندم ۱۴۰۰ مشخص شد؛ موافقان و مخالفان نرخ خرید گندم چه می گویند؟ فعالیت صنوف سینما زیر سایه ثبت در وزارت کار/ برای بقا می‌جنگیم! گفتگو| خوش‌چهره: سخنان روحانی درباره ریشه مشکلات کشور ناصحیح، ناپخته و فرافکنی است
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
کد خبر: 35033
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
امام جمعه شازند:

مردم بار دیگر پاسخ دندان‌‌شکنی به دشمنان نظام دادند/دولت چاره‌ای برای رفع مشکلات معیشتی مردم بیندیشد

امام جمعه شازند با بیان اینکه حرکت مردم ایران اسلامی در محکومیت اغتشاشات اخیر، پاسخ دندان شکنی به دشمنان این نظام و انقلاب بود، گفت: همنوا شدن آمریکا، اسرائیل و انگلیس در پی اتفاقات اخیر ایران و حمایت از اغتشاشگران با پاسخ دندان‌شکن ملت ایران مواجه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری شازند ما، حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه شازند، در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: در اغتشاشات اخیر برخی تفکرات ضدانقلابی علیه کشور و ملت در حال شکل‌گیری بود ولی حرکت خودجوش و باشکوه مردمی بهترین پاسخ به اغتشاشگران در داخل و حامیان آنان در خارج بود.

وی با بیان اینکه حرکت مردم ایران اسلامی در محکومیت اغتشاشات اخیر، پاسخ دندان شکنی به دشمنان این نظام و انقلاب بود، اضافه کرد: آمریکا، اسرائیل و انگلیس در اتفاقات اخیر هم‌نوا شده و از اغتشاشگران حمایت می کردند اما به یاری پروردگار و با بصیرت مردم ایران اسلامی این دشمنان قسم خورده نظام اسلامی رسوا شدند.

امام جمعه شازند ادامه داد: دشمنان این نظام همان سناریوی سال 88 را در این اغتشاشات نیز پیش گرفتند و می‌خواستند بلایی که بر سر سوریه، افغانستان و عراق آورده اند را بر سر ایران بیاورند اما مردم ما با بصیرت و هوشیاری مثال زدنی خود، راه ها را بر روی دشمنان بستند.

موسوی بیان کرد: از طرف دیگر مسئولان باید برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم چاره ای عاجل بیندیشند و اجازه ندهند که دشمنان این مشکلات را دستاویزی برای بر هم زدن امنیت کشور کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مهمترین مشکلات جامعه، بیکاری، تورم و گرانی بوده که گریبانگیر مردم به ویژه جوانان شده است و دولتمردان هر چه سریع تر درصدد رفع مشکلات برآیند.

امام جمعه شازند در ادامه به سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب توسط رضاخان اشاره و یادآور شد: منظور از کشف حجاب فقط راه‌اندازی بی‌بند و باری نبود بلکه آنها هدف بزرگتری را دنبال می‌کردند.

موسوی خاطرنشان کرد: دستاورد بی‌حجابی در غرب نابودی بنیان خانواده بوده و از بین رفتن حجاب در جامعه یعنی از بین رفتن حیاء و پاکدامنی را به دنبال داشته است چراکه حجاب سبب امنیت زن در جامعه بوده و دشمنان اسلام همواره  برای مبارزه با دین و اعتقادات مذهبی از ترویج بی حجابی استفاده کردند.

انتهای پیام/م

captcha