مراسم زیارت اربعین از منازل در سراسر کشور برگزار می‌شود ارزش اقتصادی هفت کیلوگرم گل خشک، معادل یک بشکه نفت است/ چگونه محلات به هلند ایران تبدیل شد آماده میزبانی از وزیران خارجه آذربایجان و ارمنستان هستیم گروسی: سال گذشته بیش از ۴۰۰ بازرسی در ایران داشتیم مجیدی به نیمکت استقلال نزدیک شد/ خوشبختی یحیی با دبل عیسی/ مستر پیتر! هرگز یک ایرانی را تحقیر نکن نسل کشی غیررسمی در آمریکا/ پیشتازی تورم مسکن از تسهیلات ۴۰۰ میلیونی/ ورود مقامات قضائی به ماجرای مصادره‌ها امیر جدید کویت کیست؟/ تداوم نقش میانجی‌گرایانه در دوره «شیخ نواف» قیمت روز گوشی موبایل در ۱۰ مهر دشمن در جنگ نظامی هماورد ایران نیست/ نبرد فعلی، فرهنگی و اقتصادی است خضریان از خلع ید مدیریت فعلی شرکت هفت تپه تا پایان آبان ماه خبر داد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
کد خبر: 34952
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد

تلاش دشمنان برای برهم زدن امنیت پایدارایران درمنطقه‌ای نا امن/ضرورت برخورد جدی با سرکردگان اصلی آشوبهای اخیر

آیت الله دری نجف آبادی گفت:دشمنان کور دل می‌خواهند بهانه‌ای پیدا کنند تا امنیت و آرامش موجود ایران اسلامی در شرایط نا امن منطقه را برهم بزنند از این‌رو عده‌ای را اسباب دست خود قرارمی‌دهند تا به نیات پلیدشان برای ضربه زدن به نظام اسلامی برسند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی در تجمع مردمی که در محکومیت اقدامات آشوبگران و دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور در اراک برگزار شد، گفت: این انقلاب با عظمت  ارزان به دست نیامده، 50 سال یک ملت برای این انقلاب خون دل خورده است حالاما ملت ایران اجازه نمی‌دهیم اینجا مانند سوریه، عراق و افغانستان شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: باید بدانیم که آمریکا  و اسرائیل  دررأس توطئه‌گران و جنایت‌کارانی هستند که علیه ملت ما همواره نقشه‌های پلید شیطانی کشیده، جنگ تحمیلی را 8 سال بر ملت ما تحمیل کرده وجنایت‌های بسیاری را علیه ملت ما ثبت کرده اند و هیچ‌گاه دوست ما نخواهند شد.

 دری نجف آبادی افزود:مردم ایران با آفرینش انقلاب اسلامی کار باعظمت وبی‌بدیلی در منطقه انجام داده و خدمات فراوان این انقلاب تمام کشورهای منطقه را در بر گرفته است، طبیعی است که این درخت با عظمت  که نهال کوچکی بوده،  مورد غضب و کینه  اسرائیلی باشد که انتظار داشته نیل تا فرات را فتح کند اما اکنون درداخل سرزمینهای اشتغالی هم دچارمشکل است.

وی با تاکید براینکه دشمنان جمهوری اسلامی از همان ابتدای پیروزی انقلاب با ملت و کشور ما مشکل داشته اند،گفت: ازهشتک‌های اغتشاشات اخیر43 درصد به زبان عربی است و منشا ارسال آنها عربستان ملعون است، این کشور وهابی تکفیری خبیث قبل پیروزی انقلاب هم قبرستان بقیع را با خاک یکسان کرده، در منا 7 هزار زائر بیت الله الحرام را به خاک خون کشیده و 500 نفر از زائران، علما و بزرگان ایران اسلامی را به شهادت رسانده بدخواه ملت ما بوده و از آییین اسلام بویی نبرده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد:آمریکایی‌ها نیز هرگز به نفع ملت ما قدم برنداشته‌اند و از کودتای 28 مرداد تا امروزبزررگترین خیانتها را به ملت ما روا داشته اند.

دری نجف آبادی افزود: مردم غیور ایران با همت بلند خود و تقدیم شهدای گرانقدر، این انقلاب شکوهمند را به وجود آورده و با این کار خود به اسلام و ایران عزت دادند و امروز نیز با پشتیبانی از انقلاب و ولایت و در اختیار داشتن صنایع موشکی قدرت بی‌نظیری در منطقه به وجود آورده اند که دشمنان اسلام و ایران به آن رشک می‌برند.

وی تاکید کرد:دشمنان کور دل می‌خواهند بهانه‌ای پیدا کنند تا این امنیت و آرامش موجود کشور در شرایط نا امن منطقه را برهم بزنند از این‌رو عده‌ای را اسباب دست خود قرارمی‌دهند تا به نیات پلیدشان برای ضربه زدن به نظام اسلامی برسند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ما خواستار این هستیم که فریب‌خوردگان در اغتشاشات اخیر به خانواده‌هایشان بازگردند اما سرکردگان اصلی مزدور وقایع اخیر که از عوامل خارجی و دشمنان اسلام  پول گرفته،از بیگانگان پیروی کرده و دستورات آنها را بر اساس وعده‌های کذایی اجرا ، اموال عمومی را تخریب و جنایت کردند و پرچمی را که  نشانه عزت این سرزمین است به آتش کشیدند، آن‌هایی که عکس شهدا را پاره کرده و به مساجد و مردم بی گناه حمله کردند باید پاسخ گو باشند.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه این انقلاب با عظمت  ارزان به دست نیامده، 50 سال یک ملت برای این انقلاب خون دل خورده است و اکنون اجازه نمی‌دهد که اینجا مانند سوریه، عراق و افغانستان شود،اظهار کرد: ما از دولت، مجلس و قوه قضاییه وهمچنین ازهمه مدیران می خواهیم قدر این ملت و شهدا را با همه وجود بدانند چراکه این مردم برای خدا قیام کردند؛همه ما وظیفه داریم که با تمام وجود برای تحقق آرمان های امام و رهبری و آرمان های شهدا و ملت ، اقتصاد مقاومتی، فرهنگ اسلامی، دفاع ازمظلومین، برقراری عدالت اجتماعی، مبارزه جدی با فساد و مدیران فاسد با قدرت بایستیم.

 وی خاطر نشان کرد: این انقلاب از آن مردم است و ما خدمتگزار و امانت دار مردمیم پس همه باید  دست به دست هم دهیم تا مشکلات اقتصادی،بیکاری، فرهنگی وغیره را در جامعه رفع کنیم.

انتهای پیام/ش

captcha