مراسم زیارت اربعین از منازل در سراسر کشور برگزار می‌شود ارزش اقتصادی هفت کیلوگرم گل خشک، معادل یک بشکه نفت است/ چگونه محلات به هلند ایران تبدیل شد آماده میزبانی از وزیران خارجه آذربایجان و ارمنستان هستیم گروسی: سال گذشته بیش از ۴۰۰ بازرسی در ایران داشتیم مجیدی به نیمکت استقلال نزدیک شد/ خوشبختی یحیی با دبل عیسی/ مستر پیتر! هرگز یک ایرانی را تحقیر نکن نسل کشی غیررسمی در آمریکا/ پیشتازی تورم مسکن از تسهیلات ۴۰۰ میلیونی/ ورود مقامات قضائی به ماجرای مصادره‌ها امیر جدید کویت کیست؟/ تداوم نقش میانجی‌گرایانه در دوره «شیخ نواف» قیمت روز گوشی موبایل در ۱۰ مهر دشمن در جنگ نظامی هماورد ایران نیست/ نبرد فعلی، فرهنگی و اقتصادی است خضریان از خلع ید مدیریت فعلی شرکت هفت تپه تا پایان آبان ماه خبر داد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
کد خبر: 34943
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲

خروش مردم شهرستان کمیجان در محکومیت اقدامات اغتشاشگران+عکس

مردم شهرهای کمیجان و میلاجرد هم همپای سایر مناطق کشور با تجمع اعتراضی در میدان های اصلی شهر خشم و اعتراض خود را از اقدامات عده ای خود سر و آشوبگر اعلام کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان؛ مردم انقلابی شهرستان کمیجان امروز با حضور در تجمع های مختلف در دوشهر کمیجان و میلاجرد، اقدام اغتشاشگران در تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی در کشور را محکوم کردند.

مردم شهرهای کمیجان و میلاجرد همپای سایر مناطق کشور با تجمع اعتراضی در میدان های اصلی شهر خشم و اعتراض خود را از اقدامات عده ای خودسر و آشوبگر اعلام کردند.

مردم با مشت های گره کرده و شعارهای حمایتی از آرمان های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب خواستار بازگشت آرامش و فاصله گرفتن از اهداف شوم دشمنان شدند.

مردم شهرستان در این راهپیمایی اغتشاش‌ گری و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند و شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

همچنین مردم در این راهپیمایی شعارهای « ایران بیدار است از فتنه گر بیزار است»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «مرگ بر فتنه گر»، «هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام» سر دادند.

 انتهای پیام/ک

captcha