جزئیات طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»/ ساخت انبوه و کنترل قیمت مسکن اولویت‌های این طرح است ‍ گران‌ترین شیرینی ایران آقای ترامپ وعده انتقام ما قطعی و جدی است آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تروئیکای اروپا: هر اقدامی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران فاقد اثر قانونی است مروری بر اظهارات انتخاباتی روحانی/ کلیدواژه؛ «انتظارات مردم» آیا حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام بود؟ حاج‌اسماعیلی در گفتگو با دانشجو، سابقه استفاده از تعاونی‌ها در اروپا دو برابر ایران است/ تعاونی اعتبار شغلی، قربانی موسسات مالی مصاحبه‌ای برای جنجالی ماندن!/ دیده شدن؛ این‌بار از میانبر شبکه ضدانقلاب گل محمدی: سه امتیاز مهمی بود اما هنوز صعودمان قطعی نیست/ باید تمرکز کنیم
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
کد خبر: 34790
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
جانشين بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس كشور:

حماسه 9 دی، خط بطلانی بر تصورات غلط دشمنان بود/هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفس ملت ایران است

جانشين بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس كشور گفت: دستاوردهای حماسی در 9 دی‌­ماه 88 اقتدار انقلاب اسلامی را نزد جهانیان دوچندان کرد و به دنیا ثابت کرد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در پرتو ولایت‌ فقیه هر توطئه و فتنه شیطانی ­دشمنان را خنثی و آمریکای جنایت­کار و همدستان او را به فضل الهی، زمین­ گیر می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از  فراهان خبر؛ سردار داود غیاثی‌راد، جانشين بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس كشور در ویژه برنامه گرامیداشت حماسه ۹ دی در جمع مردم فراهان گفت: دشمنان از راه های مختلف قصد ضربه‌زدن به ارزش های انقلابی و اسلامی این مرز و بوم را دارند و در این راستا به دنبال تفرقه افکنی هستند، وظیفه همه مردم این است که هوشیار باشند و توطئه های دشمنان را شناسایی و خنثی کنند.

وی با بیان اینکه 9 دی نماد بصیرت، عزت و ولایتمداری ملت ایران است‌، افزود: در این روز باشکوه همه آحاد مردم وحدت حول محور ولایت را سرلوحه خود قرار دادند و با حضور در راهپیمایی عظیم 9 دی یک‌‌بار دیگر به مستکبران فهماندند که در ایران اسلامی جایی برای تفرقه‌‌اندازی وجود ندارد.

غیاثی‌راد اظهار کرد: مسئولان انقلابی همواره از نظام جمهوری اسلامی ایران حراست می‌کنند و ملت نیز همیشه همراه آن‌ ها در همه عرصه ها حضور دارند و انحراف از مسیر امام، انقلاب، رهبری و ولایت‌‌مداری رهبر حکیم و فرزانه‌ مان حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را نمی پذیرند.

حماسه 9 دی؛ خط بطلانی بر پندارهای غلط دشمنان

جانشين بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس كشور با اشاره به حرکت ماندگار 9 دی در نظام جمهوری اسلامی، بیان کرد: زنان و مردان ایران اسلامی در روز 9 دی سال 88 بر پندارهای غلط و خیال‌ های باطل کسانی‌ که تصور می‌ کردند، با تفرقه‌ اندازی می‌ توانند سربازان ولایت را تحت تاثیر قرار دهند و به ورطه نابودی کشاند، خط بطلان کشیدند.

وی با بیان اینکه «یوم الله 9 دی ماه» روز بیعت با آرمان های انقلاب و مقام عظمای ولایت است، گفت: رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری در بزنگاه های نظام با درایت توطئه دشمنان را در ایجاد تفرقه میان مردم، خنثی می کند.

هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفس ملت ایران است

غیاثی‌راد ادامه داد: امروز مهم­ترین هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفس ملت ایران است. لذا باید در مقابل توطئه‌های دشمنان از جمله نفوذ در دستگاه‌ های تصمیم‌­ ساز و تصمیم‌‌­گیر هوشیار باشیم و چاپلوسی، ابراز محبت ­‌ها، ارادت ­‌ها، دعوت او به دست دادن و گفتگو را جدی نگیریم و برای مقابله با دشمنی ها دفاع خوب یا تدبیری پیش­‌دستانه داشته باشیم.

حماسه 9 دی استحکام و اقتدار انقلاب اسلامی را در دنیا دو چندان کرد

جانشين بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس كشور خاطرنشان کرد: دستاوردهای حماسی در 9 دی­‌ماه 88 اقتدار انقلاب اسلامی را  نزد جهانیان دوچندان کرد و به دنیا ثابت کرد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در پرتو ولایت‌ فقیه هر توطئه و فتنه شیطانی ­دشمنان را خنثی، و آمریکای جنایت­کار و همدستان او را به فضل الهی، زمین­‌گیر می‌کند.

انتهای پیام/م

captcha