ابتلای ۲۱۳۳ نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته هواداران منتخب گچساران در فضای مجازی با اسلحه، نمایندگان منتقد را تهدید کردند! انفجار 2 سيلندر گاز كلر در اتوبان ساوه – تهران/7 نفر راهي بيمارستان شدند افشاگری داورزنی درباره اختلاف وزیر ورزش و کی‌روش کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ ارزش تقریبی سهام عدالت ۱۵میلیون تومان شد ثبت نام ۵ میلیون نفر در طرح فروش فوق العاده خودرو / جریمه واریز نکردن مبلغ بعد از قرعه کشی مشخص شد اصلاح روش سهمیه‌بندی بنزین در دستور کار مجلس یازدهم قیمت روز گوشی موبایل در ۱۱ خرداد انتخاب سکان‌دار تازه انجمن هنرهای نمایشی/شفاف‌سازی پیگیری می‌شود؟
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
کد خبر: 34045
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
استاندار مرکزی مطرح کرد

تشکیل کارگروه خدمات سرمایه‌گذاری با هدف کاهش بروکراسی و جذب سرمایه‌ در استان

استاندار مرکزی گفت: با تشکیل کارگروه ویژه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به دنبال کاهش بروکراسی‌های اداری به ویژه در بحث ارائه مجوز‌های فعالیت هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی ظهر امروز در حاشیه سفر به شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری صبح محلات در خصوص راه‌اندازی کارگروه ویژه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: باتوجه به اینکه بروکراسی‌های طولانی و پیچیده ضمن ایجاد مشکل برای مراجعه‌کنندگان، اوقات مدیران را نیز تلخ کرده بود و به همین منظور با تشکیل کارگروه ویژه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و با حضور مدیران تصمیم‌گیر به دنبال کاهش بروکراسی‌های اداری به ویژه در بحث ارائه مجوز‌های فعالیت هستیم.

وی با انتقاد از بروکراسی‌ها اداری موجود گفت: در صدد هستیم با این کارگروه و درک مشکلات صنعتگران و کارآفرینان در سطح استان شاهد تسریع در کارها باشیم.

راه‌اندازی نمایشگاه دائمی گل و گیاه برگی زرین در کارنامه تولیدات کشاورزی استان

آقازاده فعالیت این کارگروه را موثر و موفق ارزیابی و به مشکل واگذاری زمین برای احداث نمایشگاه دائمی گل و گیاه محلات اشاره کرد و گفت: گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مرتبط استانی و شهرستانی در جلسه آتی این کارگروه شاهد رفع مشکلات موجود در بحث واگذاری زمین برای احداث نمایشگاه دائمی گل و گیاه محلات باشیم. چراکه راه اندازی این نمایشگاه برگ زرینی در کارنامه تولیدات کشاورزی استان و شهرستان خواهد بود.

توزیع بودجه استانی بر اساس شاخص برخورداری/بودجه محلات سال آینده افزایش می‌یابد

استاندار مرکزی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه توزیع بودجه‌های استانی و ایجاد چالشی‌هایی در سطح استان در خصوص توزیع بودجه سال 96 گفت: بودجه‌های استانی بر اساس شاخصه‌ برخورداری توزیع شده و محلات و دلیجان در این شاخص‌ها دارای رتبه خوبی هستند.

وی افزود: در تلاش هستیم در بودجه سال آینده بیشتر از امسال و بیشتر از برخی نقاط استان بودجه‌هایی را به شهرستان محلات اختصاص دهیم؛ چراکه محلات یکی از شهرستان های خوب ما در حوزه تولیدات کشاورزی و صنعتی است.

تقویت زیر ساخت‌ها گامی در راستای توسعه حوزه گردشگری صنعت شهرستان 

آقازاده همچنین با معرفی شهرستان محلات به عنوان یکی از شهرستان‌های ارز آور به واسطه صادرات محصولات کشاورزی اظهار کرد: در صدد هستیم با تخصیص و تامین اعتبارات مطلوب در راستای تحکیم زیرساخت‌های شهرستان محلات گام برداریم.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تکمیل و تقویت زیر ساخت‌های شهرستان زمینه برداشتن گام‌هایی اساسی در بُعد گردشگری و تولید محصولات کشاورزی و صنعتی این شهرستان را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/م

captcha