حوزه علمیه فراهان احداث می شود بازار‌روز تفرش درگیر جابجایی مکان و زمان/گلایه کسبه بومی و رضایت مردم از برگزاری بازار‌روز+تصاویر بافت 67 مترمربع فرش دستباف توسط مددجویان خندابی عدم تحقق کامل وعده‌های دولت در سفر به استان مرکزی/رئیس سازمان بودجه استان: تنها 38 درصد اعتبارات این سفر تخصیص یافته است خروج 72 دیگ آلاینده ایرالکو از مدار تولید+عکس اجرای مانور مدیریت بحران در شهرستان کمیجان+تصاویر قاتل نامرئی در زرندیه قربانی گرفت/انفجار گاز شهری در ساوه+عکس امکان خروج از معاهده پس از پذیرش آن مقدور نیست/باید اصل را بر این قرار دهیم که می‌خواهند ما را محدود کنند تست دوپینگ ۴ وزنه‌بردار در مسابقات جهانی مثبت شد/ مدال نقره به موسوی می‌رسد تاکنون ۲۰۱ هزار نفر در کنکور ۹۷ ثبت‌نام کردند/ آزمون سراسری تیرماه
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
کد خبر: 33967
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
کارشناس دفتر امور روستایی استانداری مطرح کرد؛

پرداخت 9 میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان مرکزی

کارشناس دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: از سال 95 تا کنون در استان مرکزی 9 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به متقاضیان پرداخت شده است و 12 میلیارد دیگر نیز آماده پرداخت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری خمین نیوز، دریابیگی، کارشناس دفتر امور روستایی استانداری مرکزی در جلسه توسعه اشتغال روستایی شهرستان خمین گفت: از سال 95 تاکنون، دولت تسهیلاتی را برای توسعه اشتغال روستایی مصوب کرده است که تاکنون در استان مرکزی 9 میلیارد تومان توسط بانک سینا به متقاضیان پرداخت شده است و 12 میلیارد دیگر نیز آماده پرداخت است.

وی افزود: در طرح جدید، متقاضیان می‌توانند وثیقه‌های روستایی را برای ضمانت به بانک ارائه دهند.

دریابیگی ادامه داد: این تسهیلات در قالب طرح های کشت زعفران، صنایع تبدیلی و گلخانه‌ها به متقاضیان پرداخت شده است، اما در بخش دام و طیور هنوز مصوبه‌ای برای پرداخت تسهیلات ابلاغ نشده است.

وی تصریح کرد: بیشترین پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان خمین انجام شده است.

پرداخت 5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در خمین

سید مهدی ساداتی، فرماندار خمین نیز در این جلسه گفت: مهمترین مشکل شهرستان خمین بیکاری است که افراد می‌توانند با دریافت تسهیلات در کاهش این معضل سهیم باشند.

وی بیان کرد: تمام بسترهای لازم برای پرداخت تسهیلات و اشتغالزایی در شهرستان آماده است که این امر مستلزم طی مراحل قانونی از جانب کارآفرینان شهرستان است.

ساداتی بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح در شهرستان تاکنون، 5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به متقاضیان پرداخت شده است و 4 میلیارد نیز آماده پرداخت است.

در این جلسه 74 طرح اشتغالزای روستایی مورد بررسی قرار گرفت که 60 طرح برای پرداخت تسهیلات، مصوب شد.

انتهای پیام/ک

captcha