عزاداری روز تاسوعای حسینی هیئت رزمندگان اسلام در اراک اجتماع عاشوراییان در شهر خنجین عزاداری مردم تلخاب در روز تاسوعای حسینی خبرنگاران پیام آوران انقلاب اسلامی هستند/گام دوم کنگره شهدای استان مرکزی با رویکرد جهاد تبیین و خدمت رسانی با قوت ادامه دارد محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در استان مرکزی ‍  آماده باش آتش نشانان اراک در روزهای تاسوعا و عاشورا مهم‌ترین درس عاشورا، ایستادگی در برابر استکبار است ۷۰ سالن ورزشی در استان ساخته می شود/آمادگی سپاه برای کمک به ساخت مسکن سیل زده گان مالیات بر نقل و انتقال خودروهای صفر به خودروسازان منتقل شد استیلی: ملی پوشان درباره مربی و رئیس فدراسیون نباید اظهار نظر کنند؛ تکرار شود تصمیم قاطع تری می گیریم
یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶
کد خبر: 33898
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
نماینده مردم شازند در مجلس بیان کرد؛

مخالفت مجمع نمایندگان استان مرکزی با واگذاری پالایشگاه امام خمینی(ره) به بخش خصوصی

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که تجربه خوبی در واگذاری به بخش خصوصی نداریم، مجمع نمایندگان استان با واگذاری این پالایشگاه مخالف است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی ابراهیمی، نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما؛ در خصوص واگذاری پالایشگاه شازند گفت: متاسفانه اصل 44 به درستی اجرا نشده و این واگذاری‌ها نتیجه خوبی برای صنایع به دنبال نداشته است چراکه واگذاری‌ها در راستای این قانون صورت نگرفته است.

وی افزود: طبق قانون باید شرکت‌ها به بخش خصوصی واگذار شود اما واگذاری‌های صورت گرفته اکثرا شبه‌خصوصی هستند و سهم بخش خصوصی در این امر چندان مشخص نیست.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به همین دلیل وقتی در واگذاری صنایع دقت به عمل نیاید و کار به اهل آن سپرده نشود، عمدتاً شاهد مشکلات زیادی در آن‌ها، ازجمله مشکلات کارگری، رکود و ورشکستگی هستیم.

ابراهیمی افزود: در شهرستان شازند بحث واگذاری پالایشگاه امام خمینی این شهر به بخش خصوصی مطرح شد، اما با توجه به اینکه پالایشگاه شازند از جمله مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین پالایشگاه‌های کشور با محصولات استراتژیک است و از سوی دیگر ما تجربه خوبی در واگذاری به بخش خصوصی نداریم، مجمع نمایندگان استان با واگذاری این پالایشگاه مخالف است.

وی خاطرنشان کرد: پالایشگاه شازند به دلیل محصولاتی که تولید می‌کند باید در اختیار حاکمیت باشد بنابراین ما پیگیر عدم واگذاری این صنعت به بخش خصوصی هستیم.

انتهای پیام/ک

captcha
آخرین اخبار