آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۲
کد خبر: 33699
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
جایگاه پنجم رادیوگرافی دیجیتال خمین در کشور

رادیوگرافی دیجیتال در بیمارستان امام خمینی‌(ره) خمین راه‌اندازی شد

رادیوگرافی دیجیتال بیمارستان امام خمینی‌(ره) شهرستان خمین امروز با حضور برخی از مسئولان شهرستان راه‌اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خمین نیوز، رادیوگرافی دیجیتال بیمارستان امام خمینی‌(ره) شهرستان خمین امروز با حضور برخی از مسئولان شهرستان راه‌اندازی شد.

جواد جواهری، رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: این رادیوگرافی دیجیتال با فضای فیزیکی 75 متر مربع و هزینه 350 میلیون تومان، راه‌اندازی شده است.

وی افزود: فضای فیزیکی و اتاق رادیوگرافی دیجیتال بیمارستان امام خمینی(ره) از لحاظ فنی در کشور در جایگاه پنجم و در استان مرکزی در صدر قرار دارد.

جواهری بیان کرد: دو متخصص نیز برای قسمت سونوگرافی جذب این مرکز شده‌اند که نوبت‌دهی به صورت روزانه انجام خواهد شد.

 انتهای پیام/ک

captcha