نماینده کشتی فرنگی ایران در مقابل ارمنستان‌ به برتری رسید آخر هفته چی ببینیم؟ عکس/ جلوه‌های زیبای زمستانی ادعای عجیب یک رسانه انگلیسی درباره قدوس طرح مجدد سلفی نمایندگان با موگرینی برای انحراف افکار عمومی است/سلفی جدید موگرینی با نیکی هیلی را دریابیم ماجرای پیر عابد و سجده اش به شیطان رجیم شهید مفتح مظهر فعالیت های سازماندهی شده بود+تصاویر ابراز نگرانی مردم از بازسازی مناطق زلزله‌زده چین: از حکومت مستقل فلسطینی با پایتختی قدس شرقی حمایت می‌کنیم قوه قضاییه با کمبود نیرو دست و پنجه نرم می‌کند/ عدم تخصیص 400 میلیارد از بودجه دستگاه قضا
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
کد خبر: 33693
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲

برخورد تریلی و نیسان در اتوبان ساوه همدان 3 کشته و مصدوم برجای گذاشت+تصاویر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های دانشکده علوم پزشکی ساوه از وقع یک حادثه رانندگی بین یک دستگاه خودروی نیسان و تریلی در بزرگراه ساوه همدان خبر داد و گفت: این حادثه مرگبار یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ نعمت‌اله عزیزی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های دانشکده علوم پزشکی ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر، در خصوص تصادف مرگبار صبح امروز که در بزرگراه ساوه همدان رخداد گفت: این سانحه رانندگی مرگبار که بین یک دستگاه خودروی نیسان و تریلی در بزرگراه ساوه همدان رخداد دو مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

وی افزود: در پی اعلام وقوع این حادثه رانندگی به مرکز اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع داده شد و کد عملیاتی اورژانس ۱۱۵ پایگاه شهر صنعتی کاوه و کد عملیاتی هلال‌احمر رنگرز به صحنه حادثه اعزام شدند.

عزیزی بیان کرد: بعد از ارزیابی صحنه مشخص شد که متأسفانه یکی از سرنشینان خودروی نیسان که آقایی ۲۶ ساله بود، فوت کرده است.

وی ادامه داد: همکاران هلال‌احمر و آتش‌نشانی عملیات رهاسازی و خارج‌سازی جسد را انجام دادند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار کرد: دو مصدوم دیگر حادثه نیز که ۲۵ و ۳۱ ساله بودند نیز توسط همکاران اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان مدرس منتقل شدند.

تصادف مرگبار تریلی و نیسان در اتوبان ساوه به همدان

تصادف مرگبار تریلی و نیسان در اتوبان ساوه به همدان

تصادف مرگبار تریلی و نیسان در اتوبان ساوه به همدان

تصادف مرگبار تریلی و نیسان در اتوبان ساوه به همدان

انتهای پیام/م

captcha