نماینده کشتی فرنگی ایران در مقابل ارمنستان‌ به برتری رسید آخر هفته چی ببینیم؟ عکس/ جلوه‌های زیبای زمستانی ادعای عجیب یک رسانه انگلیسی درباره قدوس طرح مجدد سلفی نمایندگان با موگرینی برای انحراف افکار عمومی است/سلفی جدید موگرینی با نیکی هیلی را دریابیم ماجرای پیر عابد و سجده اش به شیطان رجیم شهید مفتح مظهر فعالیت های سازماندهی شده بود+تصاویر ابراز نگرانی مردم از بازسازی مناطق زلزله‌زده چین: از حکومت مستقل فلسطینی با پایتختی قدس شرقی حمایت می‌کنیم قوه قضاییه با کمبود نیرو دست و پنجه نرم می‌کند/ عدم تخصیص 400 میلیارد از بودجه دستگاه قضا
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
کد خبر: 33688
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳

7 واحد صنفی متخلف در اراک پلمب شد

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از پلمپ 7 واحد صنفی در راستاي اجراي طرح نظارت بر اماكن عمومي اراك خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرگرد مهدي تقوي‌نيا رئيس اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس امنيت عمومي استان مركزي در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: در راستاي اجرای طرح ارتقاء امنيت عمومي و جلوگيري از بروز تخلفات و ناهنجاري ها در واحدهاي صنفي يكي از اولويت هاي اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس استان، بازديد و نظارت مستمر از واحدهاي صنفي است.

تقوی‌نیا اظهار کرد: با همکاری مرکز بهداشت شهرستان و اتحاديه‌هاي صنفي، تعدادی از صنوف مورد بازدید قرار گرفت و در اين طرح‌هاي نظارتي ۷ واحد صنفی به علت تخلفات بهداشتی پلمب شدند.

وی ايجاد فضايي امن و تامين آرامش شهروندان را مهمترين هدف در اجراي طرح هاي امنيت اجتماعي و اخلاقي عنوان كرد و از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اعلام كنند.

در استان مرکزي ۱۲ اتاق اصناف، ۱۸۷ اتحاديه صنفي، ۵۲ هزار واحد صنفي با اشتغال ۵۵ هزار نفري فعال هستند.

انتهای پیام/م

captcha