آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۹
کد خبر: 33685
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
دبیر هیات خبر داد

دعوت تنیس‌باز دلیجانی به اردوی طرح ملی استعدادیابی

دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی گفت: تنیس باز شهرستان دلیجان به اردوی منتخبان طرح ملی استعداد یابی پسران دعوت شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عماد ثاقبی دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی در گفتگو با پیام دلیجان؛ گفت: فدراسیون تنیس روی میز اسامی 20 بازیکن منتخب طرح ملی استعدادیابی را برای حضور به همراه مربی اعلام کرده است.

ثاقبی اظهار کرد: در بین اسامی اعلام شده نام «پارسا معین الدینی» تنیس‌باز شهرستان دلیجان از استان مرکزی به اردوی طرح ملی استعدادیابی کشور به چشم می‌خورد.

وی ادامه داد: این اردوی ورزشی از 21 تا 27 آذرماه از سوی فدراسیون در خانه تنیس مجموعه ورزشی هفتم تیر در قم برگزار می شود.

دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی گفت: ابولفضل دالایی مسئول کمیته مربیان استان و از مربیان بین المللی استان به عنوان مربی در این اردو حضور دارد.

32 هیات ورزشی و چهار هزار ورزشکار سازمان یافته در دلیجان فعالیت دارند.

انتهای پیام/م

captcha