راهکارهایی برای رشد سریع‌تر ناخن‌ها قصه‌گو قصه می‌گفت از کتاب قصه‌ها/ سنت قصه‌گویی در تهران عهد قجر چگونه بود؟ اظهارات دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان درباره افزایش حقوق یکشنبه آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد قراردادم با خدا برد، برد بود بلایی که استفاده نامناسب از شبکه‌های اجتماعی‌ بر سر اعصاب کودکان می‌آورد اقدام لاریجانی در ارجاع لوایح fatf به مجمع تشخیص نقض صریح قانون اساسی است تغییر لایحه بودجه ۹۸ در وقت اضافه امشب بارش شهابی جوزایی به اوج می رسد/ رصد پرشهابترین بارش سال زنگنه: تصمیمی برای سهمیه بندی و تغییر قیمت بنزین گرفته نشده/ اعلام الزامی شدن کارت سوخت در آینده‌ای نزدیک
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
کد خبر: 33685
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
دبیر هیات خبر داد

دعوت تنیس‌باز دلیجانی به اردوی طرح ملی استعدادیابی

دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی گفت: تنیس باز شهرستان دلیجان به اردوی منتخبان طرح ملی استعداد یابی پسران دعوت شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عماد ثاقبی دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی در گفتگو با پیام دلیجان؛ گفت: فدراسیون تنیس روی میز اسامی 20 بازیکن منتخب طرح ملی استعدادیابی را برای حضور به همراه مربی اعلام کرده است.

ثاقبی اظهار کرد: در بین اسامی اعلام شده نام «پارسا معین الدینی» تنیس‌باز شهرستان دلیجان از استان مرکزی به اردوی طرح ملی استعدادیابی کشور به چشم می‌خورد.

وی ادامه داد: این اردوی ورزشی از 21 تا 27 آذرماه از سوی فدراسیون در خانه تنیس مجموعه ورزشی هفتم تیر در قم برگزار می شود.

دبیر هیات تنیس روی میز استان مرکزی گفت: ابولفضل دالایی مسئول کمیته مربیان استان و از مربیان بین المللی استان به عنوان مربی در این اردو حضور دارد.

32 هیات ورزشی و چهار هزار ورزشکار سازمان یافته در دلیجان فعالیت دارند.

انتهای پیام/م

captcha