آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۴
کد خبر: 33621
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
به مناسبت هفته وحدت؛

جمعی از علمای اهل تسنن و تشیع ساوه با خانواده شهدای مدافع حرم دیدار کردند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوه به همراه جمعی از علمای اهل تسنن و تشیع با تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم این شهرستان در مهمانشهر شهید ناصری ساوه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوه به همراه جمعی از علمای اهل تسنن و تشیع با تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم این شهرستان در مهمانشهر شهید ناصری  ساوه دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام حسینعلی یزدان‌دوست رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوه در دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم در مهمانشهر شهید «ناصری» این شهرستان گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم چراکه امنیت امروز کشور با جانفشانی و ایثار آنان حاصل شده است.

وی به ایثار و گذشت شهدای مدافع حرم هم اشاره کرد و افزود: گروه‌های تروریستی تکفیری داعش مظهر اسلام آمریکایی است چراکه پیام محبت و مهربانی پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) را درک نکردند و مسلمان کشی را به جنگ با صهیونیست اولویت دادند.

یزدان دوست، داعش را فتنه بزرگ در منطقه دانست و گفت: سیطه حکومت این جریان تکفیری در سوریه و عراق با مجاهدت مدافعان حرم در جبهه مقاومت پایان یافت.

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

مادر شهید مدافع حرم «سید احمد فاطمی» در این دیدار بر تقویت وحدت میان شیعه و سنی تاکید کرد و گفت: دشمن به دنبال ایجاد اختلاف در بین اهل تسنن و تشیع بوده و برای رسیدن به هدف خود از هر ترفندی استفاده می کنند.

وی آرزوی خود را دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی و کشف پیکر فرزند شهیدش عنوان کرد.

شهید مدافع حرم «سید احمد فاطمی» از سن 5 سالگی به همراه خانواده به ایران مهاجرت کرد و با پیوستن به جبهه مقاومت در دی‌ماه سال 94 در راه دفاع از حریم‌ آل‌الله در منطقه خان‌طومان سوریه به دست گروه‌های تکفیری تروریستی به شهادت رسید.

از این شهید سرافراز تیپ فاطمیون دو فرزند به نام‌ها «ابوالفضل» و «فاطمه» به یادگار مانده است.

پدر شهید «محمد محسنی» از دیگر شهدای مدافع حرم لشکر سرافراز فاطمیون نیز در دیدار گفت: از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به خاطر نظر لطف و گسترش دیدگاه برادری میان همه مسلمانان تشکر می کنم و امیدوارم پیروزی های بیشتر نصیب رزمندگان اسلام شود.

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم علمای شیعه و سنی ساوه

انتهای پیام/م

captcha