از بررسی پرونده عراقچی و سیف در دادگاه ویژه تا اتحادیه اعتراضات اروپایی تساوی شکست‌ناپذیرها/گلزن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس/یک امتیاز به قیمت سنگ و فحاشی! وزیر امور خارجه باید مستندات خود را در خصوص پول‌شویی ارائه دهد/ اگر ایران نبود داعش به مرزهای اروپا هم می‌رسید/میزان تبادلات ایران و عراق برابر با ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپاست تعیین تکلیف واگذاری زمین صنوف آلاینده اراک طی دو هفته آینده/ ممنوعیت دریافت عوارض از تابلوهای معرف واحد صنفی/ تدوین آیین‌نامه ساماندهی دست‌فروشان اعتصاب غذای دانشجویان به علت کیفیت پایین غذا+تصاویر برگزاری جلسه مطالبه گری دانشجویی در دانشگاه اراک+عکس ریشه‌یابی یک خشم پنهان در سیما/ ویترین سلیقه ملت را لکه‌دار نکنیم تیر تروریست‌ها در چابهار به سنگ خورد؛ برگزاری دو رویداد بین‌المللی بعد از دو عملیات در چابهار برنامه دولت برای افزایش یارانه نقدی نیازمندان در سال ۹۸ قیمت خرید دلار در بانک‎ها ۹۷/۰۹/۱۸| کاهش قیمت خرید تمام ارزها
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳
کد خبر: 33619
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد

کمک 27 میلیارد ریالی کمیته امداد استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده/تعهد ساخت 110 مسکن مددجویی در کرمانشاه

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: از تعهد ساخت 2600 واحد مسکن مددجویی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه سهم استان مرکزی ساخت 110 مسکن مددجویی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ قنبر موسی‌نژاد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در نشست خبری «پویش سقفی برای تسکین» با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه با بیان اینکه عمق خسارات ناشی از زلزله در 8 شهرستان این استان از جمله شهرهای سر‌پل‌ذهاب و بخشی از ثلاث‌باباجانی بیش از سایر مناطق است، گفت: بیش از 57 هزار خانوار در زلزله کرمانشاه دچار آسیب و خسارت شدند که از این تعداد 20 هزار خانواده از مددجویان کمیته امداد استان کرمانشاه بودند.

وی در ادامه افزود: 100 خانواده تحت پوشش کمیته امداد در زلزله کرمانشاه داغدار شدند و مَسکن 6 هزار مددجوی کمیته امداد استان بر اثر زلزله تخریب شد.

تعهد ساخت 110 مسکن مددجویی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به منظور همدردی با مردم زلزله‌زده کرمانشاه در نظر دارد، 2600 واحد مسکن مددجویی برای زلزله‌زدگان بسازد که سهم استان مرکزی از این تعداد ساخت 110 مسکن مددجویی است.

موسی‌نژاد با اشاره به مشارکت‌های مردمی استان مرکزی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت: از روزهای آغازین پس از وقوع زلزله مبلغی با ارزش ریالی دو میلیارد و 795 میلیون تومان از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی تصریح کرد: استان مرکزی، استان پیشگام برای ساخت مسکن در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه است، که این حرکت می‌تواند الگویی برای سایر استان‌ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد در نظر دارد با مشارکت خبرنگاران استان، در قالب طرح 110 مسکن برای کرمانشاه اقدام به جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کند.

در پایان مراسم پوستر کمپین «سقفی برای تسکین» توسط خبرنگاران امضاء و طرح نمادین ساخت 110 سقف با چینش 110 آجر توسط خبرنگاران، رسانه‌ای شد.

captcha