آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۸
کد خبر: 32929
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

نمایندگان پیگیر تخصیص کامل بودجه‌های دفاعی کشور هستند

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: در جلسه کمیسیون دفاعی بر حمایت از تقویت توان دفاعی کشور تاکید شد و نمایندگان پیگیر تخصیص کامل بودجه‌های دفاعی کشور شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا منصوری رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار نارخبر، با اشاره به تدابیر و دوراندیشی مقام معظم رهبری و حضور سپاه قدس در خارج از مرزهای جغرافیایی برای دفاع از اسلام و دفع خطر داعش گفت: سپاه پاسداران به عنوان بازوان قدرتمند و چالاک نظام اسلامی توانست به موقع برضد داعش وارد عمل شود و خطر داعش را از مرزهای کشور دور سازد.

وی افزود: این اقدام رزمندگان اسلام بسیار هوشمندانه بود و با خواست خدا و پشتیبانی مسئولان، تروریست‌ها در خارج از مرز ایران اسلامی زمین‌گیر شدند.

منصوری با تبریک پایان خلافت داعش بیان کرد: این پیروزی برای همه جهان اسلام مبارک است زیرا قدرت اسلام واقعی را به استکبار جهانی و حامیان پشت پرده داعش نشان داد.

وی ادامه داد: درایت جمهوری اسلامی در مدیریت بحران‌های ایجاد شده در منطقه توسط کشورهای مستکبر به طور قطع موجب افزایش اقتدار و ارتقاء جایگاه سیاسی ایران در معادلات بین‌المللی می‌شود.

نمایندگان پیگیر تخصیص کامل بودجه‌های دفاعی کشور هستند

نماینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: در جلسه کمیسیون دفاعی بر حمایت از تقویت توان دفاعی کشور تاکید شد و نمایندگان پیگیر تخصیص کامل بودجه‌های دفاعی کشور شدند.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید دارند باید توان دفاعی را افزایش دهیم تا دشمن، فکر توطئه و حمله نظامی را فراموش کند.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی با اشاره به خطر مزدوران احمق منطقه‌ای گفت: دشمن دست از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران بر نمی‌دارد. بنابراین نباید از افزایش توان دفاعی غافل شد چراکه همیشه مزدوران احمقی برای آزمایش توان دفاعی کشور وجود دارند.

وی ادامه داد: در «دیرالزور»، گوشه ای از توان بازدارندگی خود را از فاصله 700 کیلومتری نشان دادیم.

انتهای پیام/م

captcha