دانشجویان استان آذربایجان شرقی هم به روحانی نامه نوشتند/آقای روحانی! با جایگزین کردن افراد متخصص و جهادی شرایط را به نفع مردم تغییر دهید/ فضای بازار مسکن تنها نشان از بی تدبیری مسئولین دارد تصاویر/ ادای احترام تاریخی یک پدر به پسرش معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد قطعنامه ۵۹۸ از ریشه‌های تهاجم تا صدور افزایش هزینه های تولید، مرغ را گران کرد روایت «حاج حسین یکتا» از چرایی امیدواری به آینده انقلاب ریشه‌یابی موضع عجیب وزیر اطلاعات درباره «مفسدین اقتصادی»/ کدام منافع مانع برخورد قاطع با «تروریست‌های اقتصادی» می‌شود؟ +عکس تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژ‌های پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب/ آمادگی سریع برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی پیمان های پولی؛ راه نجات از وابستگی به نظام مالی آمریکا اگر ظریف در زمان کوروش بود!
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
کد خبر: 32513
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲

دانشجویان کمک‌های مردمی را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری می‌کنند/اعزام گروه‌های جهادی از طریق هر استان انجام می‌شود

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی گفت: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صادق مفرد، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله زده گفت: گروه‌های جهادی که تجربه حضور در حوادث را داشتند در روزهای اول اعزام شدند و امکان حضور همه گروه‌ها در روزهای اول وجود نداشت. 

وی افزود: تقاضای ما این است که گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به این مناطق اعزام نشوند. هدف ما این است که از ظرفیت استان‌های هم جوار برای کمک به مردم زلزله زده استفاده کنیم و به محض اینکه نیاز به حضور بیشتر گروه‌های جهادی باشد آن‌ها را اعزام خواهیم کرد. 

مفرد اضافه کرد: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و روستا‌ها تقسیم بندی می‌شود و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد. پس از تقسیم بندی روستا‌ها به ۳۰ منطقه هر روستا توسط گروه‌های جهادی یک استان امدادرسانی و بازسازی خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: در فضای ساخت و ساز از همه گروه‌های جهادی استفاده خواهیم کرد و اعزام این گروه‌ها از طریق هر استان انجام خواهد شد. 

مفرد اضافه کرد: در حال حاضر نیاز اصلی منطقه اقلامی است که در سایت بسیج دانشجویی اعلام شده و پویشی به نام جان ایران را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم کمک‌های مالی و اقلام مورد نیاز را جمع آوری کنیم دانشجویان نیز تمام توان خودشان را به کار گرفتند که کمک‌های لازم را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری کنند و پس از جمع آوری توسط سپاه استان‌ها به مناطق ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/م

captcha