ترس آمریکایی‌ها از ایران؛ چرا پهپاد‌های ایرانی کشتی‌های جنگی آمریکا در خلیج فارس را دائم رصد می‌کنند؟ رقبای سرسختی در جهانی مجارستان داریم/ باید دوباره روی سکو برویم دلالان در بازار خودرو فروشنده شدند/کاهش قیمت سرعت گرفت ملک سلمان درحال بررسی مجدد قدرت اعطایی به بن سلمان/ دراختیار گرفتن مدیریت بحران خاشقچی مسئول گروه ترور داعش در الانبار دستگیرشد/ تسریع در بازگشت آوارگان چین و روسیه دلار را از مبادلات تجاری دوجانبه حذف می‌کنند وقتی موافقان FATF مهم‌ترین ادعای منتقدان را تایید می‌کنند جزئیات توزیع سبد کالایی/ بسته حمایتی یکشنبه نهایی می‌شود موگرینی: طرح کانال پرداخت مالی مستقیم با ایران طی هفته‌های آینده اجرایی می‌شود نشست گفت‌وگوی «آسیا-اروپا» خواستار لغو تحریم‌ها علیه ایران شد
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴
کد خبر: 32513
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲

دانشجویان کمک‌های مردمی را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری می‌کنند/اعزام گروه‌های جهادی از طریق هر استان انجام می‌شود

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی گفت: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صادق مفرد، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله زده گفت: گروه‌های جهادی که تجربه حضور در حوادث را داشتند در روزهای اول اعزام شدند و امکان حضور همه گروه‌ها در روزهای اول وجود نداشت. 

وی افزود: تقاضای ما این است که گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به این مناطق اعزام نشوند. هدف ما این است که از ظرفیت استان‌های هم جوار برای کمک به مردم زلزله زده استفاده کنیم و به محض اینکه نیاز به حضور بیشتر گروه‌های جهادی باشد آن‌ها را اعزام خواهیم کرد. 

مفرد اضافه کرد: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و روستا‌ها تقسیم بندی می‌شود و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد. پس از تقسیم بندی روستا‌ها به ۳۰ منطقه هر روستا توسط گروه‌های جهادی یک استان امدادرسانی و بازسازی خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: در فضای ساخت و ساز از همه گروه‌های جهادی استفاده خواهیم کرد و اعزام این گروه‌ها از طریق هر استان انجام خواهد شد. 

مفرد اضافه کرد: در حال حاضر نیاز اصلی منطقه اقلامی است که در سایت بسیج دانشجویی اعلام شده و پویشی به نام جان ایران را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم کمک‌های مالی و اقلام مورد نیاز را جمع آوری کنیم دانشجویان نیز تمام توان خودشان را به کار گرفتند که کمک‌های لازم را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری کنند و پس از جمع آوری توسط سپاه استان‌ها به مناطق ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/م

captcha