کتاب مصور گردشگری شهرستان شازند تالیف می شود از ماموریت ناممکن ترامپ تا آرزوی تحقق وعده‌های امید وسواس شفر برای جذب مهاجم/کوچ جهانبخش در زمستان منتفی است/زخم دروغ بر پیکر فوتبال! توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی ٩ نکته مصاحبه روحانی از نگاه ابطحی سریال واردات عجیب و غریب/جو و کنجاله هم به فهرست واردات اضافه شد گواردیولا بهترین مربی جهان شد ذخایر ارز و طلای ایران ۱۳۲ میلیارد دلار و بالاتر از آمریکا شد + سند افشاگری جنجالی خداداد در خصوص صحبت‌های طارمی طرح «سفارش اینترنتی دریافت بنزین »در حد حرف باقی ماند/عرضه موبایلی بنزین به کجا رسید؟
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
کد خبر: 32513
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲

دانشجویان کمک‌های مردمی را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری می‌کنند/اعزام گروه‌های جهادی از طریق هر استان انجام می‌شود

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی گفت: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صادق مفرد، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله زده گفت: گروه‌های جهادی که تجربه حضور در حوادث را داشتند در روزهای اول اعزام شدند و امکان حضور همه گروه‌ها در روزهای اول وجود نداشت. 

وی افزود: تقاضای ما این است که گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به این مناطق اعزام نشوند. هدف ما این است که از ظرفیت استان‌های هم جوار برای کمک به مردم زلزله زده استفاده کنیم و به محض اینکه نیاز به حضور بیشتر گروه‌های جهادی باشد آن‌ها را اعزام خواهیم کرد. 

مفرد اضافه کرد: قرارگاه سازندگی در منطقه زلزله زده شکل گرفته و روستا‌ها تقسیم بندی می‌شود و از امروز توسط گروه‌های جهادی مناطق شناسایی خواهند شد. پس از تقسیم بندی روستا‌ها به ۳۰ منطقه هر روستا توسط گروه‌های جهادی یک استان امدادرسانی و بازسازی خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: در فضای ساخت و ساز از همه گروه‌های جهادی استفاده خواهیم کرد و اعزام این گروه‌ها از طریق هر استان انجام خواهد شد. 

مفرد اضافه کرد: در حال حاضر نیاز اصلی منطقه اقلامی است که در سایت بسیج دانشجویی اعلام شده و پویشی به نام جان ایران را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم کمک‌های مالی و اقلام مورد نیاز را جمع آوری کنیم دانشجویان نیز تمام توان خودشان را به کار گرفتند که کمک‌های لازم را در دانشگاه‌ها و محل‌های پرتجمع جمع آوری کنند و پس از جمع آوری توسط سپاه استان‌ها به مناطق ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/م

captcha