سفير جمهوري بنين به استان مركزی سفر می كند آغاز عملیات اجرایی ساخت اولین نمایشگاه دائمی گل و گیاه کشور در محلات جانبازان مایه سربلندی و عزت کشور هستند گلچین مولودی ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه تازگی ندارد/ ارتش دست از دست سپاه برنمی‌دارد نجات مرد میانسال از عمق چاه 35 متری در خنداب وزش باد شدید و طوفان برای استان مرکزی در راه است مسئول اداره ورزش دلیجان از هیچ تلاشی برای تعطیلی رشته بوکس دریغ نمی‌کند! سروهای سرافراز؛ از حماسه‌‌های غرورآفرین دفاع هشت ساله تا حضور در عرصه سازندگی آئین دو هزار ساله بیل‌گردانی محلات به روایت دوربین
شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
کد خبر: 32497
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶

رونمایی از کتاب «گلابند جوزقند» در دلیجان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی کتاب «گلابند جوزقند» نوشته عبداله یوسفی اولین کتاب راجی دلیجان در مراسمی با حضور دکتر احسان رضایی داستان نویس معاصر و عضو بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان رونمایی می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: با آغاز هفته کتاب (٢٠ الی ٢٦ آبان) برنامه‌های متعددی در این راستا در سطح شهرستان توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی موسسات و نهادهای فرهنگی اجرایی می‌شود.

صادقی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب در محل بیمارستان و همچنین نمایشگاه کتاب نویسندگان بومی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: در این هفته کتاب «گلابند جوزقند» نوشته عبداله یوسفی اولین کتاب راجی دلیجان در مراسمی با حضور دکتر احسان رضایی داستان نویس معاصر و عضو بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان رونمایی می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان بااشاره به اینکه بیش از 23 نویسنده در شهرستان دلیجان فعالیت دارند که از این تعداد 10 نفر در حوزه شعر به صورت تخصصی قلم می‌زنند، بیان کرد: البته این تعداد نویسندگانی هستند که تاکنون موفق به انتشار آثار خود شده اند و تعداد نویسندگان و شاعران بیش از این تعداد است.

صادقی بیان کرد: در طول یک سال گذشته 10 کتاب در حوزه شعر، ادبیات و داستان از نویسندگان بومی شهرستان دلیجان به چاپ رسیده که از این تعداد پنج کتاب در حوزه شعر بوده است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان با تاکید بر اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه گفت: کتاب و کتابخوانی نقش موثری در توسعه و تعالی فرهنگ جامعه دارد و ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی مهمترین راهکار پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

انتهای پیام/م

captcha