وسواس شفر برای جذب مهاجم/کوچ جهانبخش در زمستان منتفی است/زخم دروغ بر پیکر فوتبال! توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی ٩ نکته مصاحبه روحانی از نگاه ابطحی سریال واردات عجیب و غریب/جو و کنجاله هم به فهرست واردات اضافه شد گواردیولا بهترین مربی جهان شد ذخایر ارز و طلای ایران ۱۳۲ میلیارد دلار و بالاتر از آمریکا شد + سند افشاگری جنجالی خداداد در خصوص صحبت‌های طارمی طرح «سفارش اینترنتی دریافت بنزین »در حد حرف باقی ماند/عرضه موبایلی بنزین به کجا رسید؟ دومین روز رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش/ تصاویر مرگ عبدالله و هرمی از تغییرات قدرت طلبانه در آل‌سعود
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۲
کد خبر: 32497
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶

رونمایی از کتاب «گلابند جوزقند» در دلیجان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی کتاب «گلابند جوزقند» نوشته عبداله یوسفی اولین کتاب راجی دلیجان در مراسمی با حضور دکتر احسان رضایی داستان نویس معاصر و عضو بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان رونمایی می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: با آغاز هفته کتاب (٢٠ الی ٢٦ آبان) برنامه‌های متعددی در این راستا در سطح شهرستان توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی موسسات و نهادهای فرهنگی اجرایی می‌شود.

صادقی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب در محل بیمارستان و همچنین نمایشگاه کتاب نویسندگان بومی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: در این هفته کتاب «گلابند جوزقند» نوشته عبداله یوسفی اولین کتاب راجی دلیجان در مراسمی با حضور دکتر احسان رضایی داستان نویس معاصر و عضو بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان رونمایی می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان بااشاره به اینکه بیش از 23 نویسنده در شهرستان دلیجان فعالیت دارند که از این تعداد 10 نفر در حوزه شعر به صورت تخصصی قلم می‌زنند، بیان کرد: البته این تعداد نویسندگانی هستند که تاکنون موفق به انتشار آثار خود شده اند و تعداد نویسندگان و شاعران بیش از این تعداد است.

صادقی بیان کرد: در طول یک سال گذشته 10 کتاب در حوزه شعر، ادبیات و داستان از نویسندگان بومی شهرستان دلیجان به چاپ رسیده که از این تعداد پنج کتاب در حوزه شعر بوده است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان با تاکید بر اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه گفت: کتاب و کتابخوانی نقش موثری در توسعه و تعالی فرهنگ جامعه دارد و ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی مهمترین راهکار پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

انتهای پیام/م

captcha