از ماموریت ناممکن ترامپ تا آرزوی تحقق وعده‌های امید وسواس شفر برای جذب مهاجم/کوچ جهانبخش در زمستان منتفی است/زخم دروغ بر پیکر فوتبال! توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی ٩ نکته مصاحبه روحانی از نگاه ابطحی سریال واردات عجیب و غریب/جو و کنجاله هم به فهرست واردات اضافه شد گواردیولا بهترین مربی جهان شد ذخایر ارز و طلای ایران ۱۳۲ میلیارد دلار و بالاتر از آمریکا شد + سند افشاگری جنجالی خداداد در خصوص صحبت‌های طارمی طرح «سفارش اینترنتی دریافت بنزین »در حد حرف باقی ماند/عرضه موبایلی بنزین به کجا رسید؟ دومین روز رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش/ تصاویر
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
کد خبر: 32245
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
گزارش تصویری/

مشق عشق کودکان در پیاده‌روی اربعین حسینی

این روزها که قافله عشق به راه افتاده است پیر و جوان کوله بار عشق خود را به دوش انداخته و به شوق حرم به راه افتاده‌اند تا راه طولانی کربلا را با پای دل سفر کنند و کودکان هم در این روزها از قافله عشاق عقب نمانده و مشق عشق می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها که رنگ و بوی حسینی به خود گرفته است، خادمان و زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) هر کدام به نوعی، عشق و ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان به نمایش گذاشته‌اند.

عشقی که هیچ حد و مرزی ندارد و همه را از پیرو و جوان گرفته تا کودکی که از همان دوران طفولیت در مجالس امام حسین(ع) فقط به عشق کربلا بر سینه می‌زده را مجذوب خود کرده است تا کوله بار عشق خود را به دوش انداخته و به شوق حرم به راه افتد و راه طولانی تا کربلا را باید با پای دل برود.

captcha