اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۱
کد خبر: 320
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸
امام جمعه خنداب:

انتخاب نادرست آسیب جبران ناپذیری به مردم و جهان اسلام می زند / تحریم کنندگان سپاه در برابر اقتدارش زانو زدند

امام جمعه خنداب گفت: در حال حاضر مجلس خبرگان با رهبری خیلی هماهنگ هستند، اما اگر کسانی در مجلس ورود پیدا کنند که مسئله شورای رهبری را مطرح و بعضی ها به گونه های دیگری بخواهند جایگاه رهبری را تضعیف کنند، به نحوی آسیب جبران ناپذیری به مردم و جهان اسلام وارد خواهد شد.
به گزارش دیار آفتاب به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت السلام مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار‌های اخیر با ائمه جمعه و مردم قم به حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید داشتند، انتخابات به نحوی استحقاق نظام شده و حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب و امام راحل بر این موضوع تاکید داشتند که مسئله انتخاب در ساعات اولیه انتخابات انجام شود، همانطور که بر نماز اول وقت تاکید شده، سعی شود که در همان ساعات اولیه انتخابات حضور داشته باشیم و دیگران هم به این امر تشویق کنیم، حضور در انتخابات واجب الهی است.


وی انتخاب فرد اصلح را مهمترین جزء انتخابات عنوان کرد و افزود: در مجلس شواری اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بایستی فرد صالح انتخاب شود، انتخاب مجلس خبرگان نیز انتخاب رهبری است و از جهتی اهمیت بیشتری دارد، کسانی باید داخل مجلس خبرگان رهبری شوند که رهبری تقویت شود، در حال حاضر مجلس خبرگان با رهبری خیلی هماهنگ هستند، اما اگر کسانی در مجلس ورود پیدا کنند که مسئله شورای رهبری را مطرح و بعضی ها به گونه های دیگری بخواهند جایگاه رهبری را تضعیف کنند، به نحوی آسیب جبران ناپذیری به مردم و جهان اسلام وارد خواهد شد.

امام جمعه شهر خنداب به حساسیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زمانی بود که مجلس در خط آمریکا حرکت می کرد، رهبری مدام تذکر می دادند، مردم نگران این موضوع بودند، مردم در انتخاب فرد اصلح بایستی دقت بیشتری داشته باشند.

مجدی زاده متذکر شد: اکثر افراد برای خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف حضور پیدا می کنند، اما افرادی به خاطر دنیا و کسب پست و مقام در صدد وارد شدن به این عرصه ها هستند، این افراد آخرت خود را تباه نکنند، و برخی از صحبت ها و حمایت هایی که نباید انجام دهند را انجام ندهند، ملاک افراد حق و حفظ آبروی افراد باشد، از دروغ و تهمت بپرهیزند، پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: به خدا قسم حرمت مومن از تو کعبه در نزد خدا بزرگتر است.

نماینده ولی فقیه در شهر خنداب به دستگیری تفنگداران آمریکایی و رهاسازی دوباره آنها اشاره کرد و گفت: دوست و دشمن اعتراف کردند که این عمل باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی و سرافکندگی آمریکا شد.

امام جمعه شهر خنداب گفت: آنهایی که سپاه را تحریم کردند حاضر شدند در مقابل اقتدار، شجاعت و دلاوری او زانو بزنند و عذرخواهی کنند، آمریکا و قدرت های نظامی دنیا بدانند هیچ حرکتی از چشم تیزبین نیروهای دلاور سپاه و ارتشی غافل نمی ماند و همواره هوشیار هستند که اگر دشمن بخواهند لغزشی انجام بدهند، آبهای نیلگون خلیج فارس محل دفن  آنها خواهد شد.

مجدی زاده به خروج قلب راکتور اراک تاکید و خاطرنشان کرد: خروج قلب راکتور اراک خبر ناخوشایندی برای مردم و بخصوص مردم شهرستان خنداب بود، اما به هرحال تعهداتی بوده که بایستی انجام شود، امیدواریم همانطور که ایران به تعهدات خود عمل کرده، طرف مقابل هم به تعهدات خود عمل و تحریم های ظالمانه را لغو کنند و شاهد بدقولی آنها نباشیم که اگر چنین شود ملت ایران جواب قاطعی به آنها خواهد داد.

انتهای پیام/م

captcha
آخرین اخبار