روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
کد خبر: 317
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
گزارش تصویری:

حضور مسئولین شهرستان کمیجان در نماز جمعه شهر میلاجرد

گزارش تصویری از حضور مسئولین شهرستان و جمع کثیری از مردم در نماز جمعه شهر میلاجرد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان، مسئولین شهرستان کمیجان در نماز جمعه شهر میلاجرد حاضر شدند.

نماز جمعه این هفته شهر میلاجرد به امامت حجت الاسلام نورالله محمدی و با حضور جمع کثیری از اقشار مردم، مسئولین شهری و شهرستان اقامه شد.

در این مراسم، غلامرضا میوه فرماندار شهرستان کمیجان، حجت الاسلام حیدری دادستان کمیجان، حجت الاسلام فیروزجائی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، جواد اتابکی بخشدار میلاجرد و جمعی از روحانیون، همچنین نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.

گزارش تصویری از حضور مسئولین و مردم در نماز جمعه شهر میلاجرد:

انتهای پیام/

captcha