تعهد 21 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان مرکزی ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور در اراک به کار خود پایان داد دانش‌گرایی و مسئول سازی، لازمه تعالی ایمنی فرهنگ ترافیکی ایجاد 150 فرصت شغلی برای معتادان بهبودیافته در استان مرکزی/رشد 27 درصدی کشفیات موادمخدر پرداخت حقوق کارگران هپکو تا هفته آینده/تولید شرکت طی ماه‌های آینده رونق می‌گیرد اعضای هیات مدیره جدید هپکو معرفی شدند احداث اولین سرای گردشگری سالمندان استان مرکزی در «داودآباد» اراک فراهانی‌ها 170 میلیون ریال زکات پرداخت کردند از بازتاب صید اطلاعاتی «سیگو» تا طوفان نقدینگی سرگردان در بورس
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
کد خبر: 31646
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
در جلسه مدیران و مبلغین مدارس طرح امین کمیجان مطرح شد؛

حضور مبلغان درمدارس زمینه هدایت دانش‌آموزان/لزوم تدوین برنامه جامع از سوی مبلغین مدارس طرح «امین»

مدیر آموزش و پرورش کمیجان با اشاره به حضور چند ساله مبلغین در مدارس گفت: حضور مبلغین و تعامل با دانش آموزان و مربیان، می تواند نقش تعیین کننده ای در تربیت نسلی دینی و پویا داشته باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان؛ جلسه مدیران و مبلغین مدارس طرح امین مدیریت آموزش‌و پرورش شهرستان کمیجان که با حضور امام جمعه شهرستان، معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه استان، مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش و مدیران مدارس مجری «طرح امین» صبح امروز در سالن جلسات مدیریت تشکیل شد.

حجت‌الاسلام شفیعی معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه استان مرکزی با تأکید بر استفاده لحظه به لحظه از زمان، گفت: مبلغین مدارس طرح امین برای یکسال تحصیلی خود باید برنامه جامع تدوین کرده و به شرح وظایف خود احاطه کافی داشته باشند.

حجت الاسلام شفیعی تصریح کرد: از وظایف مبلّغین دینی در مدارس می توان به؛ پاسخگویی به شبهات، تبلیغ چهره به چهره، مشاوره مذهبی، اخلاقی، برگزاری حلقه های معرفتی، برگزاری مسابقات، اقامه نماز جماعت، فعالیت های قرآنی، سخنرانی، فضاسازی معنوی، هیئت دانش آموزی، برگزاری مراسم های مذهبی، شرکت در جلسات انجمن اولیا و مربیان و ... اشاره کرد.

مدارس طرح امین یک پایگاه دینی در تبلیغ احکام اسلامی

حجت الاسلام مقدسی‌پور امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه مدارس طرح امین را به عنوان یک پایگاه دینی اصیل در راه هدایت و تبلیغ احکام اسلامی دانست.

موسوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به حضور چند ساله مبلغین در مدارس گفت: حضور مبلغین و تعامل با دانش آموزان و مربیان، می تواند نقش تعیین کننده ای در تربیت نسلی دینی و پویا داشته باشد.

کوخایی معاون پرورشی آموزش و پرورش کمیجان حضور مبلغان دینی در مدارس را فرصت مغتنمی برای آموزش و پرورش دانست و بر تعامل هرچه بیشتر مبلغین با مدیران و معاونین پرورشی مدارس تاکید کرد.

انتهای پیام/م

captcha