اراک قهرمان رنکینگ بدمینتون استان مرکزی شد قدرت دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست/ هزینه‌ها بر مردم تحمیل نشود حمایت از تولید داخلی، تنها راه مواجهه با تحریم‌ها است تکرار تاریخ در فاز ۱۱ پارس جنوبی / شرکت چینی هم فاز ۱۱ را ترک کرد کمتر از 30 درصد خودروهای داخلی ایمن هستند/ خودروسازان به اجبار استانداردها را اجرا می‌کنند آخرین خبر از زمان اعدام بابک زنجانی تجمع جوانان انقلابی مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به برخورد با جلیقه زردها +تصاویر فردا ۲۴ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی جنجال بر سر یک فتوا؛ ماجرای حرام‌ اعلام شدن گوشت منجمد به دستور امام (ره) صحت دارد؟ + تصاویر قهرمانان تمام ادوار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۴
کد خبر: 31415
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

شور و نشاط انتخاباتی در مدارس کمیجان+عکس

در روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه شور و هیجانی وصف ناپذیر در بین دانش‌آموزان کمیجانی دیده می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آقچه کهریزی معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به تکاپوی دانش آموزان برای انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس گفت: این روزها که روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه است، کاندیداهای شورای دانش آموزی در قدیمی‌ترین مرکز آموزشی و فرهنگی شهرستان مدرسه مولوی کمیجان شور و هیجانی وصف‌ناپذیر دارند.

وی در ادامه افزود: فضای مدرسه متفاوت تر از روزهای دیگر است و نامزدها با تشکیل گروه های طرفدار و با تبلیغ های متنوع در پی کسب نظر و آرای دوستان خویش هستند.

آقچه کهریزی تصریح کرد: انتخابات شورای دانش آموزی یک تمرین واقعی برای دموکراسی است. تعداد زیادی از دانش آموزان در آن شرکت کرده و با تقویت روحیه خودباوری و مسئولیت‌پذیری در سرنوشت خود سهیم هستند.

معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی خاطرنشان کرد: اگر در این تمرین هدفمند وارد شویم؛ می توانیم بر نظم و قانونمندی شور انتخاباتی در انتخابات ملی، را در سطح کلان فراهم آوریم. این نقشه راه مطلوبی برای آینده است اگر به یک باور تبدیل شود.

 انتهای پیام/م

captcha