واردات بی‌رویه و قاچاق کالا، مهمترین چالش واحدهای صنفی و صنعتی دعوت دو ورزشکار استان مرکزی به اردوی تیم ملی تنیس روی میز افزایش عرضه محصولات غذایی غیر بهداشتی در حریم راه‌های استان مرکزی پلمپ ۶ آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک حضور دو ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر طرح سوال از رئیس جمهور هر بار با فشار بر نمایندگان از حد نصاب افتاده است شکل‌گیری بزرگترین جنایات غرب علیه بشریت در جام جهانی/ملت یمن هرگز تسلیم نمی‌شود واژگونی کامیون جان راننده را گرفت بخشش ۲۳ محکوم به قصاص نفس در استان مرکزی/بیش از ۲۵۳ هزار پرونده در سال گذشته مختومه شد/رشد ۵ درصدی نسبت طلاق به ازدواج از تکرار وعده‌های مسکنی تا انزجار از جام جنایی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
کد خبر: 31415
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

شور و نشاط انتخاباتی در مدارس کمیجان+عکس

در روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه شور و هیجانی وصف ناپذیر در بین دانش‌آموزان کمیجانی دیده می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آقچه کهریزی معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به تکاپوی دانش آموزان برای انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس گفت: این روزها که روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه است، کاندیداهای شورای دانش آموزی در قدیمی‌ترین مرکز آموزشی و فرهنگی شهرستان مدرسه مولوی کمیجان شور و هیجانی وصف‌ناپذیر دارند.

وی در ادامه افزود: فضای مدرسه متفاوت تر از روزهای دیگر است و نامزدها با تشکیل گروه های طرفدار و با تبلیغ های متنوع در پی کسب نظر و آرای دوستان خویش هستند.

آقچه کهریزی تصریح کرد: انتخابات شورای دانش آموزی یک تمرین واقعی برای دموکراسی است. تعداد زیادی از دانش آموزان در آن شرکت کرده و با تقویت روحیه خودباوری و مسئولیت‌پذیری در سرنوشت خود سهیم هستند.

معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی خاطرنشان کرد: اگر در این تمرین هدفمند وارد شویم؛ می توانیم بر نظم و قانونمندی شور انتخاباتی در انتخابات ملی، را در سطح کلان فراهم آوریم. این نقشه راه مطلوبی برای آینده است اگر به یک باور تبدیل شود.

 انتهای پیام/م

captcha