مدرسه اردوگاه علم و معرفت است/متولیان تمام تلاش خود را صرف علم آموزی و تربیت آینده سازان کنند فعالیت دشمنان در جنگ اقتصادی بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن مردم است #حالا_فهمیدید_چرا مدافعان حرم در خارج از مرزها جنگیدند؟ +تصاویر مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان شهدای آلومینیوم اراک برگزار شد+ تصاویر مطالبه مردم برخورد با رسانه‌هایی است که تریبون اپوزیسیون شده‌اند/ خط مشترک رسانه‌های خارجی زدودن واژه تروریست از پیشانی الاحوازیه بود/ پیوند رسانه‌های لندن‌نشین و دلارهای سعودی در حادثه اهواز نمایان بود +فیلم دفاع مقدس سندی زرین و درخشان است/مردم با مطالعه دقیق مانع تحریف حماسه عظیم دفاع مقدس شوند زنگ مهر و مقاومت در مدارس دلیجان نواخته شد+عکس نمایشگاه بزرگ «مقاومت عاشورایی» در اراک افتتاح شد+ تصاویر جزئیات پیاده روی اربعین دانشجویی اعلام شد/ چگونگی دریافت مجوز خروج و ثبت نام توصیه‌هایی برای کنترل خارش‌ پوست
یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
کد خبر: 31415
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

شور و نشاط انتخاباتی در مدارس کمیجان+عکس

در روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه شور و هیجانی وصف ناپذیر در بین دانش‌آموزان کمیجانی دیده می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آقچه کهریزی معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به تکاپوی دانش آموزان برای انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس گفت: این روزها که روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه است، کاندیداهای شورای دانش آموزی در قدیمی‌ترین مرکز آموزشی و فرهنگی شهرستان مدرسه مولوی کمیجان شور و هیجانی وصف‌ناپذیر دارند.

وی در ادامه افزود: فضای مدرسه متفاوت تر از روزهای دیگر است و نامزدها با تشکیل گروه های طرفدار و با تبلیغ های متنوع در پی کسب نظر و آرای دوستان خویش هستند.

آقچه کهریزی تصریح کرد: انتخابات شورای دانش آموزی یک تمرین واقعی برای دموکراسی است. تعداد زیادی از دانش آموزان در آن شرکت کرده و با تقویت روحیه خودباوری و مسئولیت‌پذیری در سرنوشت خود سهیم هستند.

معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی خاطرنشان کرد: اگر در این تمرین هدفمند وارد شویم؛ می توانیم بر نظم و قانونمندی شور انتخاباتی در انتخابات ملی، را در سطح کلان فراهم آوریم. این نقشه راه مطلوبی برای آینده است اگر به یک باور تبدیل شود.

 انتهای پیام/م

captcha