افزایش ۹ میلیارد دلاری واردات در سال حمایت از تولید و اشتغال+ جدول شهر مدرنی که قرار است منطقه را تغییر دهد/ «بن سلمان» پیمانکار پروژه «شیمون پرز» شد عاشق ایران هستم/بارها شاهنامه را خوانده‌ام/سال قبل رویایی نشد استان مرکزی جزو پنج استان کم بارش کشور/بحران آب جدی است رودوزی سنتی؛ هنری 100 ساله درتفرش که نیازمند احیا است/مقدمات ثبت جغرافیایی دوخت تفرشی‌دوزی در حال انجام است فروردین سال 61؛ «محلات» رنگ خون گرفت/فتح‌المبین، کربلای 27 شهید و 19 اسیر از محلات+تصاویر گذری بر حمام تاریخی «مصطفوی»/گنجینه‌ای کهن که منتظر گردشگران است مسئولان به قدرت و توانایی جوانان ایمان بیاورند/ اعتماد به نسخه بیگانگان خطایی بزرگ است/ باید نسبت به اقتصاد ملی تعصب داشته باشیم شهرستان سراب‌ها؛ پذیرای میهمانان نوروزی+تصاویر مرکزی؛ دومین استان در ساخت نیروگا‌ه‌های خورشیدی
پنجشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
کد خبر: 31415
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

شور و نشاط انتخاباتی در مدارس کمیجان+عکس

در روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه شور و هیجانی وصف ناپذیر در بین دانش‌آموزان کمیجانی دیده می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آقچه کهریزی معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به تکاپوی دانش آموزان برای انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس گفت: این روزها که روزهای تبلیغات نامزدهای شورای دانش آموزی برای برگزاری انتخابات در سوم آبان ماه است، کاندیداهای شورای دانش آموزی در قدیمی‌ترین مرکز آموزشی و فرهنگی شهرستان مدرسه مولوی کمیجان شور و هیجانی وصف‌ناپذیر دارند.

وی در ادامه افزود: فضای مدرسه متفاوت تر از روزهای دیگر است و نامزدها با تشکیل گروه های طرفدار و با تبلیغ های متنوع در پی کسب نظر و آرای دوستان خویش هستند.

آقچه کهریزی تصریح کرد: انتخابات شورای دانش آموزی یک تمرین واقعی برای دموکراسی است. تعداد زیادی از دانش آموزان در آن شرکت کرده و با تقویت روحیه خودباوری و مسئولیت‌پذیری در سرنوشت خود سهیم هستند.

معاون پرورشی فرهنگی آموزشگاه مولوی خاطرنشان کرد: اگر در این تمرین هدفمند وارد شویم؛ می توانیم بر نظم و قانونمندی شور انتخاباتی در انتخابات ملی، را در سطح کلان فراهم آوریم. این نقشه راه مطلوبی برای آینده است اگر به یک باور تبدیل شود.

 انتهای پیام/م

captcha