آیت الله آملی لاریجانی؛

هنوز هم برخی می گویند برای حل مشکلات باید در چارچوب اقتصاد غرب پیش برویم

رئیس قوه قضائیه : عده ای برای ما نسخه ای ننویسند که از بیخ و بن نظام جمهوری اسلامی را چیز دیگری ترسیم کنند و این نظام را به نظام دموکراتیک دیگری با همان ابزارها و لوازم تبدیل کنند.
کد خبر: ۳۱۲۲ تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا ؛ رئیس قوه قضائیه در نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در سال جدید به یوم الله ۱۲ فروردین اشاره کرد و تاکید کرد: این روز برای ما یک عید است.

 آیت الله آملی لاریجانی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا یک قیچی دو لبه را به ملت ما نشان می دهد و آن این است که یا تسلیم وضعی باشیم که آمریکایی ها برای ما ترسیم کرده اند که دست برداشتن از آرمان های انقلاب اسلامی و قبول کردن تحقیر است یا اینکه با تحریم های اقتصادی و فشارهای دولت آمریکا و امثال آن مواجه شویم.
وی با بیان اینکه ایشان سیاست های اقتصاد مقاومتی را به عنوان سند رسمی به همه مسئولان اعلام فرمودند افزود: این هشدارهای مقام معظم رهبری را همه باید جدی بگیریم.
 رئیس قوه قضائیه گفت: عده ای برای ما نسخه ای ننویسند که از بیخ و بن نظام جمهوری اسلامی را چیز دیگری ترسیم کنند و این نظام را به نظام دموکراتیک دیگری با همان ابزارها و لوازم تبدیل کنند.

photo_2016-03-28_16-41-31

انتهای پیام/ش