شناسایی 104 مورد مبتلا به کروناویروس در 24 ساعت گذشته شکست نمایندگان فوتبال استان مرکزی در روز ِ توقف صدرنشینان افتتاح ۷ پروژه محرومیت زدایی در شازند ۷۰ گروه جهادی در شازند مشغول فعالیت های محرومیت زدایی هستند ۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد اینفلوئنسرهایی که با احساسات مردم جیبشان را پر می کنند مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند مجلس یازدهم به‌جای شعار در عمل کارآمدی خود را ثابت می کند گفت‌وشنود تسنیم با مقام بانک مرکزی|چرا بعد ۴۰سال تورم را حل نکردیم؟ شاپور محمدی: روی تورم ۲۲درصد هم‌قسم شدیم؛ مشکل عرضه است؛ تردید در دوام دلار ۲۲هزاری تصمیم‌ نهایی درباره زمان برگزاری کنکورها امروز اعلام می‌شود
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۸
کد خبر: 312
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
خطیب نماز جمعه میلاجرد:

انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی است/باید گوشمان به دهان رهبری باشد

خطیب نماز جمعه میلاجرد با تشکر از اقتدار و هوشمندی سپاه پاسداران در مرز های آبی گفت: آمریکا ادعای کدخدایی جهان را دارد، اما دستگیری ملوانان آمریکایی توسط دریادلان سپاه نشان داد که آمریکا هیچ جایی در کشور ما ندارد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان، خطیب نماز جمعه میلاجرد گفت: یکی از اموراتی که می تواند انسان را از مسیر باطل و گناه حفظ کند، کسب رزق حلال است، انسان اگر بخواهد ترقی و پیشرفت داشته باشد و به خداوند نردیک شود، باید مواظب رزق و غذای خود باشد، که حلال و پاکیزه باشد.

محمدی گفت: خوردن غذای حلال، باعث عمل صالح می شود و اگر می خواهید زندگی سالمی داشته باشید، در حلال بودن تغذیه دقت داشته باشید.

وی افزود: در روایت ها آمده است، کسی که رزقش حرام باشد، نمازها و دعاهایش اثری در زندگی او نخواهد داشت، پس ما باید از هرگونه غذای ناپاک و حرام بپرهیزیم.

وی گفت: نبی اکرم(ص) می فرمایند: عبادت هفتاد جز دارد که از همه برتر کسب روزی حلال است، و همچنین در روایت ها داریم که شخصی نزد پیغمبر آمد و پرسید چه کنم که عاقبت به خیر شوم؟ پیغمبر در جواب فرمودند: صداقت پیشه گیر و روزی حلال کسب کن.

امام جمعه میلاجرد گفت: علت اینکه ما از عبادات و نمازها لذت نمی بریم و دیگر حوصله ای برای کار های مذهبی نداریم، به خاطر ورود مال حرام در سفره های ما می باشد، اگر روزی از راه صحیح و حلال کسب نشود، موجب خواهد شد تا انسان از رشد و ترقی باز ماند.

وی افزود: از نشانه های مومن، کسب روزی حلال است.

محمدی اشاره ای به دیدار ائمه جمعه های سراسر کشور با مقام معظم رهبری داشت و گفت: رهبر معظم تاکید بیشتری به موضوع انتخابات و انتخاب فرد اصلح داشتند، شرکت در انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی اضافه کرد: نباید اجازه دهیم کسی وارد مجلس شود که حرفش، حرف دشمنان است، ما باید گوشمان به دهان رهبری باشد، اگر اینطور نشود، فردای قیامت از ما بازخواست خواهد شد.

امام جمعه میلاجرد تصریح کرد: آن کسی که دشمنان به دنبال آن هستند و از آن تعریف و تمجید می کنند، بدانید انتخاب آنان به نفع کشور و نظام اسلامی نخواهد بود.

محمدی اشاره ای به مساله هسته ای و خروج قلب راکتور اراک داشت و گفت: رهبر معظم انقلاب بارها فرموده اند که اگر مساله ی هسته ای از ایران جمع شود، باز هم آمریکایی ها بهانه ی جدیدی برای دشمنی با ما خوهند داشت، چرا که آنان با نظام اسلامی ما مخالف هستند.

خطیب نماز جمعه میلاجرد با بیان تشکر از اقتدار و هوشمندی سپاه پاسداران در مرز های آبی خاطرنشان کرد: آمریکا ادعای کدخدایی جهان را دارد، اما دستگیری ملوانان آمریکایی توسط دریادلان سپاه نشان داد که آمریکا هیچ جایی در کشور ما ندارد.

انتهای پیام/م

captcha