کتاب مصور گردشگری شهرستان شازند تالیف می شود از ماموریت ناممکن ترامپ تا آرزوی تحقق وعده‌های امید وسواس شفر برای جذب مهاجم/کوچ جهانبخش در زمستان منتفی است/زخم دروغ بر پیکر فوتبال! توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی ٩ نکته مصاحبه روحانی از نگاه ابطحی سریال واردات عجیب و غریب/جو و کنجاله هم به فهرست واردات اضافه شد گواردیولا بهترین مربی جهان شد ذخایر ارز و طلای ایران ۱۳۲ میلیارد دلار و بالاتر از آمریکا شد + سند افشاگری جنجالی خداداد در خصوص صحبت‌های طارمی طرح «سفارش اینترنتی دریافت بنزین »در حد حرف باقی ماند/عرضه موبایلی بنزین به کجا رسید؟
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
کد خبر: 30786
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

همایش موتور سواران قانونمند در مهاجران برگزار شد+تصاویر

به مناسبت هفته ناجا و با هدف قانون گرایی، انضباط اجتماعی و امنیت پایدار همایش موتورسواران قانونمند در شهر مهاجران برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری شازند ما، به مناسبت هفته ناجا و با هدف قانون گرایی، انضباط اجتماعی و امنیت پایدار همایش موتورسواران قانونمند در شهر مهاجران برگزار شد.

سروان محمود عرب رئیس پلیس راهور شازند در این خصوص به خبرنگار شازند ما گفت: این مانور نمایشی در راستای ارتقا فرهنگ عمومی جامعه در استفاده از موتورسیکلت و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی اجرا شد.

وی افزود: در این همایش که از روبروی ساختمان شهرداری مهاجران تا منطقه فضیلت اجرا شد، تلاش بر این بود که موتورسیکلت سواران با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از قبیل استفاده از کلاه ایمنی و عبور از مسیرهای مجاز، لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تبیین شود.

 رئیس پلیس راهور شازند عنوان کرد: در این همایش برای نهادینه شدن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی، به همه شرکت کنندگان کلاه ایمنی اهدا شد.

captcha