مدرسه اردوگاه علم و معرفت است/متولیان تمام تلاش خود را صرف علم آموزی و تربیت آینده سازان کنند فعالیت دشمنان در جنگ اقتصادی بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن مردم است #حالا_فهمیدید_چرا مدافعان حرم در خارج از مرزها جنگیدند؟ +تصاویر مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان شهدای آلومینیوم اراک برگزار شد+ تصاویر مطالبه مردم برخورد با رسانه‌هایی است که تریبون اپوزیسیون شده‌اند/ خط مشترک رسانه‌های خارجی زدودن واژه تروریست از پیشانی الاحوازیه بود/ پیوند رسانه‌های لندن‌نشین و دلارهای سعودی در حادثه اهواز نمایان بود +فیلم دفاع مقدس سندی زرین و درخشان است/مردم با مطالعه دقیق مانع تحریف حماسه عظیم دفاع مقدس شوند زنگ مهر و مقاومت در مدارس دلیجان نواخته شد+عکس نمایشگاه بزرگ «مقاومت عاشورایی» در اراک افتتاح شد+ تصاویر جزئیات پیاده روی اربعین دانشجویی اعلام شد/ چگونگی دریافت مجوز خروج و ثبت نام توصیه‌هایی برای کنترل خارش‌ پوست
یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کد خبر: 30784
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
با سرمایه بخش خصوصی محقق شد؛

بهره‌برداری از فاز 4 واحد تولیدی کارتن پلاست آشتیان

فاز 4 واحد تولیدی کارتن پلاست آشتیان با سرمایه بیش از یک‌میلیارد افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ فاز چهارم کارخانه مودم با حضور مسئولین محلی آشتیان افتتاح شد.

این کارخانه مشتمل بر چهار فاز است، فاز اول تولید قاب چراغ اتومبیل، فاز دوم وایرست و تجهیز چراغ های تولیدی شرکت است. در فاز سوم کارتن و جعبه این محصول کارخانه تولید می شود.

فاز چهارم این کارخانه با سرمایه یک میلیارد و دویست هزار تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

محصول این فاز کارخانه کارتن پلاست است که از جنس پلاست شیت یا همان هالوشیت بوده و ماده اولیه آن پلی پروپیلن (PP) است که در صنعت کاربرد دارد.

با افتتاح این فاز کارخانه برای 10 نفر اشتغالزایی شده، این کارخانه سومین کارخانه در کشور است که به تولید این محصول می‌پردازد.

در کارخانه مودم آشتیان برای 140 نفر به صورت مستقیم و برای 90 نفر غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

انتهای پیام/م

captcha