حوزه علمیه فراهان احداث می شود بازار‌روز تفرش درگیر جابجایی مکان و زمان/گلایه کسبه بومی و رضایت مردم از برگزاری بازار‌روز+تصاویر بافت 67 مترمربع فرش دستباف توسط مددجویان خندابی عدم تحقق کامل وعده‌های دولت در سفر به استان مرکزی/رئیس سازمان بودجه استان: تنها 38 درصد اعتبارات این سفر تخصیص یافته است خروج 72 دیگ آلاینده ایرالکو از مدار تولید+عکس اجرای مانور مدیریت بحران در شهرستان کمیجان+تصاویر قاتل نامرئی در زرندیه قربانی گرفت/انفجار گاز شهری در ساوه+عکس امکان خروج از معاهده پس از پذیرش آن مقدور نیست/باید اصل را بر این قرار دهیم که می‌خواهند ما را محدود کنند تست دوپینگ ۴ وزنه‌بردار در مسابقات جهانی مثبت شد/ مدال نقره به موسوی می‌رسد تاکنون ۲۰۱ هزار نفر در کنکور ۹۷ ثبت‌نام کردند/ آزمون سراسری تیرماه
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
کد خبر: 30784
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
با سرمایه بخش خصوصی محقق شد؛

بهره‌برداری از فاز 4 واحد تولیدی کارتن پلاست آشتیان

فاز 4 واحد تولیدی کارتن پلاست آشتیان با سرمایه بیش از یک‌میلیارد افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ فاز چهارم کارخانه مودم با حضور مسئولین محلی آشتیان افتتاح شد.

این کارخانه مشتمل بر چهار فاز است، فاز اول تولید قاب چراغ اتومبیل، فاز دوم وایرست و تجهیز چراغ های تولیدی شرکت است. در فاز سوم کارتن و جعبه این محصول کارخانه تولید می شود.

فاز چهارم این کارخانه با سرمایه یک میلیارد و دویست هزار تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

محصول این فاز کارخانه کارتن پلاست است که از جنس پلاست شیت یا همان هالوشیت بوده و ماده اولیه آن پلی پروپیلن (PP) است که در صنعت کاربرد دارد.

با افتتاح این فاز کارخانه برای 10 نفر اشتغالزایی شده، این کارخانه سومین کارخانه در کشور است که به تولید این محصول می‌پردازد.

در کارخانه مودم آشتیان برای 140 نفر به صورت مستقیم و برای 90 نفر غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

انتهای پیام/م

captcha