زیرساخت نامناسب شهری تردد مردم در شهر داودآباد را دچار مشکل کرد+عکس کشف 1.5 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی بارش باران و آب گرفتگی معابر در اراک+تصاویر سه فوتسالیست استان مرکزی به تیم ملی دانشجویان دعوت شدند قاتل مرد ساوجی در عملیات کارآگاهان پلیس اسلامشهر دستگیر شد اعزام 700 زائر اراکی به اردوهای راهیان نور غرب كاهش 82 مگاواتی پیک بار برق استان مرکزی با مشاركت و همكاری مشتركان/کشور در زمینه تأمین برق با مشکل جدی مواجه است از شب وحشت در ریاض تا صفرهای سرسام‌آور شاگردان شفر روی نوار پیروزی/جادوی جادوگر در رشت/نفت مفت رفت! تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش
دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
کد خبر: 30778
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

همفکری و همکاری؛ خواست نمایندگان از استاندار جدید مرکزی است/لزوم حمایت از جامعه کارگری و صنعت برای دستیابی به رشد اقتصادی

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: همفکری و همکاری خواست نمایندگان از استاندار در جلسات برای انجام کارها بود و امیدواریم پاسخگوی رای بالای نمایندگان باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار نارخبر، گفت: بکارگیری مدیران جدید در رأس امور استان‌ها یکی از اصول مدیریت نوین جهانی برای استفاده از ایده های جدید و دادن فرصت شکوفایی است.

وی افزود: قطعا جابجایی استانداران در مناصب و استان های مختلف موجب چرخش ایده ها و ایجاد فرصت برای تغییرات و فعالیت مدیران جوان است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس بیان کرد: با توجه به بحران مالی موجود مهمترین موضوع پس از تخصص، تعهد و پاکدستی است.

وی ادامه داد: اکثرا مدیران تخصص لازم را دارند، ولی تعهد به نظام اسلامی و مردم دوستی موجب تلاش خالصانه و افزایش بهره وری برای پیشرفت کشور می‌شود.

صرف 90 درصد بودجه برای هزینه‌های جاری 

منصوری کاهش بودجه های عمرانی را مشکل اساسی استان ها دانست و گفت: این مشکل کار استانداران را سخت کرده است.

وی با اشاره به تحریم های موجود افزود: حدود 90 درصد بودجه صرف هزینه های جاری می شود و لازم است طرح های نیمه تمام بر طبق اولویت تکمیل شوند تا سرمایه های متوقف شده، جریان یابد.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی تاکید کرد: استاندار جدید مرکزی با توجه به اندک بودن بودجه استانی برای تکمیل پروژه های عمرانی می تواند با هماهنگی نمایندگان استان و رایزنی با هیئت دولت از بودجه های ملی استفاده کند.

وی افزود: استفاده بهینه از منابع آبی و تکمیل طرح های مربوطه با توجه به اهمیت آن در توسعه شهرستان ها از اولویت های اصلی استان است.

لزوم حمایت از جامعه کارگری و صنعت برای دستیابی به رشد اقتصادی

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بحث اشتغال و کار هم باید از جامعه کارگری و صنعت حمایت شود تا اقتصاد استان رشد کند.

وی صنعت و کشاورزی را موتورهای محرک اقتصاد استان دانست و حمایت از آن را اولویت استان مرکزی عنوان کرد.

همفکری و همکاری؛ خواست نمایندگان از استاندار جدید مرکزی است

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی شرح داد: جناب آقازاده با توجه به سوابق قبلی از لیست گزینه های معرفی شده دولت، توانست بیشترین رای نمایندگان را باتوجه به نظر مثبت نماینده محترم ولی فقیه کسب کند.

وی با اشاره به بررسی سوابق گذشته استاندار جدید ادامه داد: استاندار جدید در زمان تصدی شهرداری کرج به تایید نمایندگان این شهر، ارتباط و تعامل خوبی با نمایندگان مردم داشته است.

منصوری بیان کرد: جناب زمانی قمی استادار سابق هم به تاکید مدیرکل دادگستری استان مرکزی مدیری پاکدست بود که آرزوی موفقیت برایش دارم.

وی افزود: همفکری و همکاری خواست نمایندگان از استاندار در جلسات برای انجام کارها بود و امیدواریم پاسخگوی رای بالای نمایندگان باشد.

این نماینده مجلس اظهار کرد: یکی از خواسته‌های مهم مجمع نمایندگان استان از استاندارجدید، فعال شدن شرکت «رنو» در استان مرکزی است که می‌تواند موجب پیشرفت کل استان و کشور شود ولی متاسفانه مافیای خودرو کارشکنی در این زمینه می کنند.

وی ادامه داد: خواست حوزه ساوه نیز پیگیری برای تکمیل به موقع طرح آبرسانی به این شهرستان است که خوشبختانه بودجه خرید لوله توسط بانک مورد نظر مصوب شده است.

انتهای پیام/م

captcha