کتاب مصور گردشگری شهرستان شازند تالیف می شود از ماموریت ناممکن ترامپ تا آرزوی تحقق وعده‌های امید وسواس شفر برای جذب مهاجم/کوچ جهانبخش در زمستان منتفی است/زخم دروغ بر پیکر فوتبال! توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی ٩ نکته مصاحبه روحانی از نگاه ابطحی سریال واردات عجیب و غریب/جو و کنجاله هم به فهرست واردات اضافه شد گواردیولا بهترین مربی جهان شد ذخایر ارز و طلای ایران ۱۳۲ میلیارد دلار و بالاتر از آمریکا شد + سند افشاگری جنجالی خداداد در خصوص صحبت‌های طارمی طرح «سفارش اینترنتی دریافت بنزین »در حد حرف باقی ماند/عرضه موبایلی بنزین به کجا رسید؟
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
کد خبر: 30692
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
در جشن «زنگ مهر عاطفه‌ها» مطرح شد؛

برگزاری جشن «زنگ مهر عاطفه‌ها» در 870 مدرسه استان مرکزی/توزیع بیش از 100 هزار پاکت بین دانش‌آموزان

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: امروز در 870 مدرسه در سطح استان مرکزی درس احسان و نیکوکاری مشق می‌شود. و یکی از مهارت‌هایی هم که باید دانش‌آموزان فرا بگیرند درس مسئولیت‌پذیری، کمک به همنوع و کمک بی‌منت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ نواخته شدن زنگ مهر عاطفه‌ها در شهرستان‌ اراک همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه "فدک" اراک با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی نواخته شد.

برگزاری جشن «زنگ مهر عاطفه‌ها» در 870 مدرسه استان مرکزی

قنبر موسی‌نژاد مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در این مراسم با اشاره به اینکه زنگ مهر عاطفه‌ها با هدف آموختن مهارت نیکوکاری به دانش‌آموزان برگزار می‌شود، گفت: در اساسنامه کمیته امداد آنچه که برای این نهاد حمایتی از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تعیین شده است و کمیته امداد موظف به اجرای آن است ترویج سنت‌های حسنه الهی در جامعه است.

وی افزود: امروز در 870 مدرسه در سطح استان مرکزی درس احسان و نیکوکاری مشق می‌شود. و یکی از مهارت‌هایی هم که باید دانش‌آموزان فرا بگیرند درس مسئولیت‌پذیری، کمک به همنوع و کمک بی‌منت است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه قریب به 7 هزار دانش‌آموز در سطح استان مرکزی تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: بسیاری از این دانش‌آموزان استعداد بسیاری دارند و نباید به خاطر فقر از ادامه تحصیل بازبمانند. هر کدام از این دانش‌آموزان می‌تواند در اینده تصمیم‌ساز برای کشور باشد.

توزیع بیش از 100 هزار پاکت برای جشن عاطفه‌ها

علی شیرخانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این مراسم یکی از وظایف آموزش و پرورش را آموزش مهارت زندگی به دانش‌آموزان دانست و گفت: برای مشارکت دانش‌آموزان در مهارت نوعدوستی بیش از 100 هزار پاکت بین دانش‌آموزان توزیع شده است.

توزیع کمک‌های مردمی بین 20 هزار دانش‌آموز

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 اراک نیز در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم‌گویی به مسئولان حاضر در مراسم با تاکید بر اینکه داشتن روابط اجتماعی خوب باعث می‌شود که زندگی بهتری داشته باشیم، گفت: یکی از مولفه‌ها برای داشتن زندگی خوب و داشتن روابط اجتماعی مناسب داشتن معنویت است و کمک به دیگران و هم نوعدوستی یکی از راهکارهای تقویت معنویت در افراد است.

دربندی خاطرنشان کرد: سال گذشته با کمک خیرین و دانش‌آموزان مبلغی بیش از 200 میلیون تومان برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری شد که بین 20 هزار دانش‌آموز نیازمند توزیع شد.

captcha