دیدار دست‌اندرکاران بزرگداشت آیت‌الله سیدمصطفی خمینی با مقام معظم رهبری دادگاه‌ها مجاز به انتشار اسامی متهمان جرائم اقتصادی شدند کشف و ضبط محموله سلاح از باندهای اشرار توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) محرومیت 2 ستاره استقلال و پرسپولیس در دربی 85 بازخوانی شروط 9 گانه رهبر معظم انقلاب درباره تایید برجام نامه معرفی وزرای پیشنهادی علوم و نیرو اعلام وصول شد/جلسه رای اعتماد؛ یکشنبه 7 آبان معرفی جایگاه علمی و افکار حاج سیدمصطفی خمینی به نسل امروز، کار بسیار خوب و لازمی است/ذره‌ای از نشانه‌های آقازادگی در آن مرحوم نبود مسئولان در جلسه،کارگران در خیابانها/برگزاری همزمان تجمع کارگری و جلسه رفع موانع تولید در قطب صنعتی کشور+تصاویر ضعف نظام آموزشی در حوزه پرورش خلاقیت و مهارت دانش‌آموزان/دانش‌آموزان استان مرکزی 40 رتبه برتر مسابقات سراسری فرهنگی و هنری را کسب کردند احیای خط تولید شرکت؛اولین خواسته کارگران هپکو/هپکو ورشکسته نیست،می تواند به روزهای اوج برگردد
دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹
کد خبر: 29808
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
به مناسبت هفته آتش‌نشان؛

دلنوشته مادر شهید آتش‌نشان اراکی/ققنوس‌هایی که در میان شعله آتش زندگی می‌بخشند

مادر شهید «رضا نظری»، آتش نشان اراکی که در حادثه پلاسکو به شهادت رسید، دلنوشته ای برای فرزندش به تحریر در آورده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مادر شهید «رضا نظری»، آتش نشان اراکی که در حادثه پلاسکو به شهادت رسید، دلنوشته ای برای فرزندش به تحریر در آورده است. این دلنوشته به زودی در مراسم یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو که در تهران برگزار می شود توسط مادر شهید نظری قرائت می شود.

«آتشنشانی شغل نیست، عشق است. تبریک به تو که در میان شعله های آتش، پیام آور ایستادن سرخ و زیستن هستی. آتشنشان ها دریادلانی هستند، که در هنگام بروز حوادث جان بر کف و بی محابا به دل آتش می زنند؛ و دل دریایی داشتن یعنی همین، آتشنشان ها اساتید مهر و مهربانی هستند. آتشنشانی شغل نیست؛ عشق است. خاطراتش بوی دلتنگی می دهد، صدای آجیر خطر تضمینی ندارد که قهرمان داستان ما چند بار دیگر می تواند به مأموریت برود و سالم برگردد؛ قهرمان منم رفت، «رضا».

او هم به دل آتش و آوار زد و ما چه ناباورانه و سخت هدیه پروردگارم را به سویش باز فرستادیم. آه دلم می گیرد از این همه غفلت که رضا را از ما گرفت؛

اگر رعایت می کردند نکات ایمنی را، زندگی جور دیگری برایمان رقم می خورد، کجایند ببینند ثمره ی سی ساله زندگی ام، هم چون ققنوس سوخت و به آسمان پر کشید؟

هموطنانم، من نیز مانند شما آرزوهای دور و درازی برای پسرم داشتم، تقاضا دارم اگر شما نیز همانند من قلبتان شکست، با رعایت نکات ایمنی از تکرار این قبیل حوادث جلوگیری کنید.»

انتهای پیام/ک

captcha