زیرساخت نامناسب شهری تردد مردم در شهر داودآباد را دچار مشکل کرد+عکس کشف 1.5 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی بارش باران و آب گرفتگی معابر در اراک+تصاویر سه فوتسالیست استان مرکزی به تیم ملی دانشجویان دعوت شدند قاتل مرد ساوجی در عملیات کارآگاهان پلیس اسلامشهر دستگیر شد اعزام 700 زائر اراکی به اردوهای راهیان نور غرب كاهش 82 مگاواتی پیک بار برق استان مرکزی با مشاركت و همكاری مشتركان/کشور در زمینه تأمین برق با مشکل جدی مواجه است از شب وحشت در ریاض تا صفرهای سرسام‌آور شاگردان شفر روی نوار پیروزی/جادوی جادوگر در رشت/نفت مفت رفت! تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش
دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
کد خبر: 29808
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
به مناسبت هفته آتش‌نشان؛

دلنوشته مادر شهید آتش‌نشان اراکی/ققنوس‌هایی که در میان شعله آتش زندگی می‌بخشند

مادر شهید «رضا نظری»، آتش نشان اراکی که در حادثه پلاسکو به شهادت رسید، دلنوشته ای برای فرزندش به تحریر در آورده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مادر شهید «رضا نظری»، آتش نشان اراکی که در حادثه پلاسکو به شهادت رسید، دلنوشته ای برای فرزندش به تحریر در آورده است. این دلنوشته به زودی در مراسم یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو که در تهران برگزار می شود توسط مادر شهید نظری قرائت می شود.

«آتشنشانی شغل نیست، عشق است. تبریک به تو که در میان شعله های آتش، پیام آور ایستادن سرخ و زیستن هستی. آتشنشان ها دریادلانی هستند، که در هنگام بروز حوادث جان بر کف و بی محابا به دل آتش می زنند؛ و دل دریایی داشتن یعنی همین، آتشنشان ها اساتید مهر و مهربانی هستند. آتشنشانی شغل نیست؛ عشق است. خاطراتش بوی دلتنگی می دهد، صدای آجیر خطر تضمینی ندارد که قهرمان داستان ما چند بار دیگر می تواند به مأموریت برود و سالم برگردد؛ قهرمان منم رفت، «رضا».

او هم به دل آتش و آوار زد و ما چه ناباورانه و سخت هدیه پروردگارم را به سویش باز فرستادیم. آه دلم می گیرد از این همه غفلت که رضا را از ما گرفت؛

اگر رعایت می کردند نکات ایمنی را، زندگی جور دیگری برایمان رقم می خورد، کجایند ببینند ثمره ی سی ساله زندگی ام، هم چون ققنوس سوخت و به آسمان پر کشید؟

هموطنانم، من نیز مانند شما آرزوهای دور و درازی برای پسرم داشتم، تقاضا دارم اگر شما نیز همانند من قلبتان شکست، با رعایت نکات ایمنی از تکرار این قبیل حوادث جلوگیری کنید.»

انتهای پیام/ک

captcha