برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۵
کد خبر: 29804
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰

سوله ورزشی صالحین ناحیه مقاومت بسیج زرندیه افتتاح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان و آحاد مردم و تقویت پایگاه‌های بسیج در شهر خشکرود افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، همزمان با هفته دفاع مقدس سوله صالحین شهر خشکرود با حضور جمعی از مسئولان شهرستان زرندیه افتتاح شد.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با اشاره به اینکه زمین این سوله با مساعدت یکی از خیرین شهرستان در اختیار نایحه مقاومت بسیج زرندیه قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: ساخت این سوله با هزینه‌ای بالغ بر 230 میلیون تومان احداث شده است که از این مبلغ 10 میلیون تومان آن را شورای اسلامی شهر خشکرود با خودیاری اهالی پرداخت کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با بیان اینکه احداث سوله‌های ورزشی صالحین به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان بسیجی در این شهر پیش‌بینی و اجرایی می‌شود، تصریح کرد: این سوله در مساحت 420 مترمربع به نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» نامگذاری شده است.

captcha