کشف محموله ميلياردی لوازم خرازي قاچاق در اراک دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز كشف 142 كيلوگرم ترياك در استان مركزي از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
کد خبر: 29804
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰

سوله ورزشی صالحین ناحیه مقاومت بسیج زرندیه افتتاح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان و آحاد مردم و تقویت پایگاه‌های بسیج در شهر خشکرود افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، همزمان با هفته دفاع مقدس سوله صالحین شهر خشکرود با حضور جمعی از مسئولان شهرستان زرندیه افتتاح شد.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با اشاره به اینکه زمین این سوله با مساعدت یکی از خیرین شهرستان در اختیار نایحه مقاومت بسیج زرندیه قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: ساخت این سوله با هزینه‌ای بالغ بر 230 میلیون تومان احداث شده است که از این مبلغ 10 میلیون تومان آن را شورای اسلامی شهر خشکرود با خودیاری اهالی پرداخت کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با بیان اینکه احداث سوله‌های ورزشی صالحین به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان بسیجی در این شهر پیش‌بینی و اجرایی می‌شود، تصریح کرد: این سوله در مساحت 420 مترمربع به نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» نامگذاری شده است.

captcha