طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟ فواید باورنکردنى پیاده روى/ تند راه بروید تا دچار زوال عقل نشوید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
کد خبر: 29804
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰

سوله ورزشی صالحین ناحیه مقاومت بسیج زرندیه افتتاح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان و آحاد مردم و تقویت پایگاه‌های بسیج در شهر خشکرود افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، همزمان با هفته دفاع مقدس سوله صالحین شهر خشکرود با حضور جمعی از مسئولان شهرستان زرندیه افتتاح شد.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با اشاره به اینکه زمین این سوله با مساعدت یکی از خیرین شهرستان در اختیار نایحه مقاومت بسیج زرندیه قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: ساخت این سوله با هزینه‌ای بالغ بر 230 میلیون تومان احداث شده است که از این مبلغ 10 میلیون تومان آن را شورای اسلامی شهر خشکرود با خودیاری اهالی پرداخت کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با بیان اینکه احداث سوله‌های ورزشی صالحین به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان بسیجی در این شهر پیش‌بینی و اجرایی می‌شود، تصریح کرد: این سوله در مساحت 420 مترمربع به نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» نامگذاری شده است.

captcha