شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
کد خبر: 29671
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸

همایش پیاده‌روی در زرندیه برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان زرندیه با هدف ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، همزمان با هفته دفاع مقدس پیاده‌روی همگانی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در شهر خشکرود با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد.

در این همایش که با هدف توسعه فرهنگ ورزش همگانی در جامعه برگزار شد پس از پایان پیاده‌روی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه زرندیه در حاشیه این همایش در گفتگو با خبرنگار زر خبر در مورد برگزاری این مراسم گفت: این همایش در آغازین روز از هفته دفاع مقدس و با مشارکت سپاه، شهرداری و شورای شهر خشکرود با هدف ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم برگزار شد.

captcha