طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟ فواید باورنکردنى پیاده روى/ تند راه بروید تا دچار زوال عقل نشوید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
کد خبر: 29671
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸

همایش پیاده‌روی در زرندیه برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان زرندیه با هدف ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، همزمان با هفته دفاع مقدس پیاده‌روی همگانی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در شهر خشکرود با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد.

در این همایش که با هدف توسعه فرهنگ ورزش همگانی در جامعه برگزار شد پس از پایان پیاده‌روی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه زرندیه در حاشیه این همایش در گفتگو با خبرنگار زر خبر در مورد برگزاری این مراسم گفت: این همایش در آغازین روز از هفته دفاع مقدس و با مشارکت سپاه، شهرداری و شورای شهر خشکرود با هدف ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم برگزار شد.

captcha